P0

Uostas ir jūra

Tarptautinių laivybos kompanijų kapitonai įvertino Klaipėdos uosto paslaugų kokybę

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2021-01-04


Iš įvairių pasaulio šalių atplaukiančių laivų kapitonai Klaipėdos uostą ir čia suteikiamas paslaugas vertina gerai ir nurodo, kad jas rekomenduotų kitiems, – tai parodė atliktas klientų pasitenkinimo tyrimas.

Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcija klientų pasitenkinimo rodiklį siekdama aukštos uosto paslaugų kokybės matuoja nuo 2018 m.

Į Klaipėdos uostą per metus atplaukia vidutiniškai apie 7000 laivų, kurių didžiąją daugumą pasitinka ir į uostą įveda bei padeda juos prišvartuoti prie krantinių uosto locmanai. Uoste laivams suteikiama nemažai įvairių paslaugų, apie kurias tyrimo metu savo nuomonę pareiškė į uostą atplaukiančių laivų kapitonai.

Kaip stipriausios sritys buvo įvertintos locmanų kompetencija, Laivų eismo tarnybos paslaugos, švartavimo darbai, laivų apsisukimo ratai ir kt. Dauguma laivų kapitonų pažymėjo, kad Klaipėdos uostą rekomenduoja kaip aukštos paslaugų kokybės uostą.

„Džiugu, kad locmanų, Laivų eismo tarnybos darbas, dauguma uoste laivams suteikiamų paslaugų yra įvertinta aukštu balu. Uosto direkcijai yra labai svarbu gauti atgalinį ryšį iš uosto klientų – turime žinoti jų poreikius, lūkesčius, identifikuoti problemines vietas, jeigu tokių yra. NPS rodiklis bei jo metodika ir leidžia tai išmatuoti per tam tikrą laikotarpį bei siekti aukščiausios uosto paslaugų kokybės“, – pranešime spaudai cituojamas Algis Latakas, Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcijos generalinis direktorius.

2020 m. buvo apklausti laivų agentai, ekspeditoriai ir laivų kapitonai. Pastarieji apklausoje dalyvavo aktyviausiai. Manoma, kad COVID-19 pandemija ir su ja susiję pasikeitimai buvo viena iš pagrindinių priežasčių, lėmusių kitų respondentų pasyvesnį dalyvavimą apklausoje.


  2021-01-04

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt