P0

Verslas

„Klaipėdos energijai“ skirtas pramonininkų apdovanojimas „Už mūsų Klaipėdą“

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2021-01-06


Klaipėdos pramonininkų asociacija (KPA) paskelbė atsakingo verslo atstovus. Vienu iš keturių laureatų tapo uostamiesčio savivaldybės valdoma AB „Klaipėdos energija“. Įmonė pagerbta apdovanojimu „Už mūsų Klaipėdą“, kaip daugiausiai dėmesio skyrusi visuomeninėms ir socialinėms iniciatyvoms.

Martyno Vainoriaus nuotr.

„Šia apdovanojimai – mūsų asociacijos ilgametė tradicija, jais siekiama pagerbti didžiausią pažangą padariusias įmones. Laureatų atrankos kriterijai nesikeičia nuo 2011-ųjų: asociacijos nariai užpildo paraišką, pateikia oficialius duomenis, veiklos statistiką, ir pagal tai formulėmis išskaičiuojami geriausieji“, – teigia Jolanta Juškevičienė, KPA administracijos direktorė.

Vertintojų teigimu, nominacija „Už mūsų Klaipėdą“ tradiciškai atitenka įmonei, kuri aktyviai dalyvavo miesto gyvenime, prisidėjo prie visuomeninių ir socialinių iniciatyvų. „Klaipėdos energijos“ laimėjimą dar lėmė didžiausi balai už pasiekimus aplinkosaugos srityje bei darbuotojų skatinimo priemones.

„Džiugu, kad buvome įvertinti už tą daugeliui nematomą mūsų veiklos dalį. Esame municipalinė, miestui ir miestiečiams dirbanti įmonė. Mūsų investicijos nukreiptos į taršos mažinimą, atsinaujinančios energetikos technologijų diegimą. Pagal išgales rūpinamės savo darbuotojų gerove, bet nepamirštame ir miestiečių – daugelį metų remiame miesto šventes, įvairius sporto klubus, meno kolektyvus, prasmingas kūrėjų idėjas. Stengiamės visiems suteikti gerų emocijų“, – pranešime cituojamas Antanas Katinas, AB „Klaipėdos energija“ generalinis direktorius.

Nors praėję metai buvo kupini suvaržymų, AB „Klaipėdos energija“ išlaikė tradicijas: Pasaulinės turizmo dienos proga bendrovė atvėrė duris miestiečių ekskursijoms, Danės elektrinės patalpose buvo kuriamas Lietuvos šokio informacijos centro ir nacionalinio transliuotojo LRT Plius video projektas “Šokis + miestas“, bendrovė skyrė paramą sporto, kultūros, sveikatinimo projektams.

AB „Klaipėdos energija“ yra didžiausia šilumos energijos gamintoja Vakarų Lietuvoje ir pagrindinė centralizuotos šilumos tiekėja Klaipėdos ir Gargždų miestams. Bendrovė taip pat yra atsakinga už šilumos tinklų eksploatavimą – naudoja ir prižiūri per 260 kilometrų šilumos vamzdynų.


  2021-01-06

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt