P0

Politika

Klaipėdietis prašo tirti Artūro Skardžiaus šeimos reikalus (1)

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2021-01-14


Seimo Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų frakcijos narys, klaipėdietis Audrius Petrošius, reaguodamas į straipsnį apie Artūro Skardžiaus sutuoktinei priklausančios sodybos projekto pakeitimo aplinkybes, nusprendė kreiptis į Seimo Antikorupcijos komisiją prašydamas išsiaiškinti, ar vykusiuose procesuose nėra korupcijos apraiškų. Jei tokių yra, politikas ragina nedelsiant kreiptis į Specialiųjų tyrimų tarnybą.

Artūras Skardžius ir Audrius Petrošius.

Pasak A. Petrošiaus, straipsnyje teigiama, jog sklypo savininkas turi paisyti tam tikrų ribojimų, kadangi dalis sklypo patenka į vandens telkinio pakrantės apsaugos juostą ir vandens telkinio apsaugos zoną, taip pat visas sklypas patenka į draustinį. Todėl esą kyla klausimas dėl statybos leidimo išdavimo teisėtumo.

„Leidimas buvo išduotas 2020 m. balandžio 28 d. Kaip teigiama viešumoje, kad būtų išduotas leidimas, prieš tai buvo pakeistas detalusis planas: „Žemės sklypo Trakų r. sav., Grendavės sen., Savaitiškių k., detaliojo plano koregavimas statinio projekto rengimo metu patvirtintas Trakų r. savivaldybės administracijos direktoriaus 2019 m. spalio 2 dienos įsakymu”. Visgi tam, kad leidimas galėtų būti išduotas, nepakako pakeisti detalųjį planą, o reikėjo gauti Aukštadvario regioninio parko direkcijos leidimą, kuris buvo pasirašytas atskiro specialisto. Valstybinės saugomų teritorijų tarnybos atstovės nuomone, derinti tokio projekto nebuvo galima“, – pranešime spaudai cituojamas A. Petrošius.

Jo kreipimesi prašoma atsižvelgti į straipsnio turinį ir vadovautis Seimo Antikorupcijos komisijos įstatymo 2 straipsnio 1 dalimi, kuri sako, kad komisijos uždavinys yra nagrinėti korupcijos ir su ja susijusius reiškinius bei atvejus, priimti sprendimus nagrinėjamais klausimais ir kontroliuoti, kaip institucijos juos vykdo, bei tuo, kad Artūras Skardžius yra viešas asmuo.

„Seimo nario mandato atsisakius Antanui Guogai, Artūras Skardžius netrukus galimai taps ir Seimo nariu. Būtų apmaudu, jeigu Seimo nario priesaikos reputaciją drumstų tokios neaiškios istorijos”, – tikina A. Petrošius.


  2021-01-14

  Vienas komentaras apie “Klaipėdietis prašo tirti Artūro Skardžiaus šeimos reikalus”

  1. AvatarNijolė (IP: 78.61.175.206)

   Matau Petrošius nežino kaip pasireikšti. Klaipėdoje reiškėsi duobes asfalttuodamas ir fb reklamuodamas, tai ir seime kažką panašaus daro. Dirb iš esmės. Galėjo Klaipėdoje irtis po jazz festivaliu, po tarybos narių įkurtus UAB_us. Turėjo galimybe…

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3C, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt