P0

Švietimas

Klaipėdos valstybinės kolegijos studijų programą įvertino užsienio investuotojai

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2021-01-26


Klaipėdos valstybinės kolegija (KVK) praneša, kad jos Finansų studijų programai suteiktas „Investors‘ Spotlight“ kokybės ženklas. Šį įvertinimą skyrė užsienio investicijų plėtros agentūra „Investuok Lietuvoje“ kartu su Klaipėdos miesto ekonominės plėtros agentūra „Klaipėda ID“.

„Tai yra reikšmingas įrodymas, kad kolegijos Finansų studijų programą baigę specialistai  tenkina verslo įmonių lūkesčius ir turi itin aukštas perspektyvas darbo rinkoje. Taip pat parodo kolegijos ir verslo įmonių sėkmingo bendradarbiavimo rezultatą. Daugelis šį kokybės ženklą gavusių aukštųjų mokyklų programų sulaukia didesnio abiturientų susidomėjimo, nes studijos užsienio investuotojų pripažintoje  studijų programoje labai išplečia absolventų įsidarbinimo galimybes“, – pranešime spaudai pažymi KVK Verslo fakulteto dekanė Asta Pancerovienė. 

 „Tikime, kad tik visų suinteresuotų šalių lygiavertis įsitraukimas į vidinį studijų kokybės užtikrinimą gali prisidėti prie studijų kokybės. Tikimės, kad ši iniciatyva paskatino kolegijos bendruomenės diskusijas apie efektyvesnius verslo įtraukimo būdus, o verslo atstovus nelikti abejingais ir aktyviau prisidėti prie darbo rinkai pasiruošusių specialistų parengimo“, – tvirtino „Investuok Lietuvoje“ Administravimo ir finansų departamento direktorė Jurgita Riepšienė.

Švietimo vidus


  2021-01-26

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3C, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt