P0

Koronavirusas

Klaipėdos medikų bendruomenėje – dar viena netektis dėl COVID-19 (4)

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2021-01-28


Klaipėdos jūrininkų ligoninė pranešė, kad ketvirtadienį neteko kolegos, gydytojo kardiologo Vytauto Vasiliausko. Po ilgos ir atkaklios kovos jis pralaimėjo kovą su koronavirusu.

„63-uosius gyvenimo metus ėjęs kolega trečdalį savo gyvenimo susiejo su Klaipėdos jūrininkų ligonine. Po studijų Kauno medicinos institute Vytautas nuėjo turiningą visuomeninį ir profesinį kelią. Vytautas buvo pirmosios Klaipėdos miesto tarybos deputatas. Daugelį metų dirbo Respublikinėje Klaipėdos ligoninėje, buvo jos vyriausiuoju gydytoju, dirbo anesteziologu, kardiologu, o nuo 2000-ųjų savo profesinį kelią susiejo su mūsų ligonine”, – rašo įstaiga savo profilyje socialiniame tinkle „Facebook”.

Kartu primenama, jog šio gydytojo profesionalumas ne kartą įvertintas ne tik ligoninės vadovo, bet ir sveikatos apsaugos ministro padėkomis, jį mylėjo pacientai ir kolegos.


  2021-01-28

  4 komentarai “Klaipėdos medikų bendruomenėje – dar viena netektis dėl COVID-19”

  1. AvatarGaila (IP: 86.38.129.99)

   Labas,negaliu patikėt,kad žmonės suveda sąskaitas su žmogumi po mirties,gėda ir nesuprantama😳

  2. AvatarRuta (IP: 86.38.129.99)

   Buvo…nebėra…labai netikėta..Kai iš žiniasklaidos sužinau aš ir mano šeima,kad mirė Daktaras Vasiliauskas buvo šokas,negalėjom patikėt,dėja…Daktaras,kuris mane gydė po infarkto ir gydė mano brolį po sudėtingos širdies operacijos, Daktaras ,kuris visada nuoširdžiai išklausydavo,patardavo ir visada nuramindavo,ko mums,ligoniams,reikia.Labai skaudu ir gaila…Nuoširdi užuojauta sesei.

  3. AvatarSudie (IP: 88.119.39.225)

   Daktare sudie. Ačiū už gerus darbus kuriuos esi padares, atleidžiam už klaidas kurias esi padirbes… Ir tegu tau būna lengva žemelė..

   • AvatarSu Dievu, mielas daktare. (IP: 78.57.199.247)

    be galo geras, žmogiškas ir profesionalus gydytojas. amžiną atilsį jam…

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3C, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt