P0

Regionas

Kretingos rajono savivaldybė turi naują administracijos direktorių (1)

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2021-01-28


Kretingos rajono savivaldybės taryba ketvirtadienį, sausio 28 d., slaptu balsavimu patvirtino savivaldybės administracijos vadovą. Administracijos direktoriumi paskirtas Egidijus Viskontas.

Už E. Viskonto kandidatūrą slaptu balsavimu balsavo 14 Kretingos rajono savivaldybės tarybos narių, prieš – 0, susilaikė – 11.

„Sukauptą patirtį Seime ir Vyriausybėje noriu investuoti į gimtąjį Kretingos rajoną. Tikiu, kad eidamas administracijos direktoriaus pareigas savo žiniomis ir patirtimi prisidėsiu prie rajono gerovės kūrimo realiais darbais“, – pranešime spaudai cituojamas E. Viskontas.

E. Viskontas pažymėjo, kad šiuo metu jam svarbiausi prioritetai yra vykdomų projektų užbaigimas ir naujų investicijų pritraukimas į rajoną.

E. Viskontas Mykolo Romerio universitete yra įgijęs teisės bakalauro ir magistro laipsnius. Dirbo Seimo nario patarėju, Seimo frakcijos referentu, Seimo pirmininko pavaduotojo patarėju, nuo 2020 m. – žemės ūkio viceministru. Yra Vyriausiosios rinkimų komisijos narys.

Naujo savivaldybės administracijos vadovo kretingiškiams prireikė, kai iš pareigų praėjusių metų pabaigoje atsistatydino klaipėdietė Jolanta Girdvainė.


  2021-01-28

  Vienas komentaras apie “Kretingos rajono savivaldybė turi naują administracijos direktorių”

  1. AvatarPuiku (IP: 188.69.196.120)

   Puiku, jaunas, gabus, vietinis. Išrinko patys politikai, niekas”neprimetė” iš šalies…Nelabai tiko ta buvusi klaipėdietė importuota Braukylienė, Girdavainė.

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt