P0

Politika

Laisvės partijoje neliks dar vieno skyriaus?

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2021-02-07


Valdančiojoje daugumoje esančioje Laisvės partijoje gali būti užfiksuota dar vieno skyriaus netektis. Tiesa, šįkart jis nori užsidaryti pats, o ne valdybos sprendimu, kaip nutiko su Klaipėdos skyriumi pernai gruodį.

Šeštadienį apie užsidarymą partijos valdybai laišku pranešė Kalifornijos skyrius, kuriam priklausė ir Klaipėdoje, Marių apygardoje į Seimą kandidatavęs Vaidas Šukys.

„Mes, LP Kalifornijos skyrius, tikėjome Laisvės partija ir susiejome LP pažadus su geresne, skaidresne ir teisingesne Lietuva. Tačiau, kas dabar vyksta Lietuvoje ir kaip LP valdyba reaguoja į įvykius po rinkimų, tai prieštarauja LP pažadams bei mūsų įsitikinimams. Todėl, LP Kalifornijos skyrius nusprendė uždaryti savo skyrių ir jo veiklą visos valdybos pritarimu bei dauguma narių (8 už, 0 prieš, 0 susilaikę). Šio skyriaus dabartiniai nariai pareiškė norą išstoti iš Laisvės partijos ir uždaryti šį skyrių šiandien, vasario mėn. 6 dieną, 2021 metais”, – rašoma partijos valdybai skirtame laiške.

Anot laiško autorių, jų netenkina partijos veikla, jos sprendimai, priemonės bei dabartinių veiksmų programa.

„Rūpestį kelia pamatinių vertybių nesilaikymas, netgi tokių kaip pagarba, teisingumas, žodžio laisvė ir t.t. LP programa buvo daug žadanti, tačiau tik gavus mandatą, ji yra atideliojama, keičiama, derinama prie „partnerių”. Tai, kas gi šiuo metu yra LP, kokia jos kryptis, kokia ji bus po 4 metų?… Jau dabar abejonių kelia ministrų kompetencija, bei kai kurių valdybos lyderių ir prie jų „besiplakančių” personų veikla ir interesai…”, – rašoma laiške.

Tuo metu partijos atsakingoji sekretorė Asta Padagaitė tikina, kad Kalifornijos skyriaus veikla nėra stabdoma.

„Remiantis Laisvės partijos įstatų 66 punktu, sprendimą dėl skyriaus veiklos nutraukimo priima Laisvės partijos Valdyba. Šiuo metu dėl Kalifornijos skyriaus veiklos nutraukimo Valdyba sprendimo nėra priėmusi”, – rašoma jos atsiųstame komentare.

Tačiau su redakcija susisiekę partijos Kalifornijos skyriaus valdybos nariai akcentuoja, jog šis skyrius buvo įkurtas jų iniciatyva, be jokios pagalbos iš partijos valdybos Lietuvoje.

„Taip pat visi šio skyriaus nariai įstojo į šią partiją dėl mūsų valdyboje buvusių narių. Mūsų skyrius egzistavo iš asmeninių lėšų, mes jokios paramos iš LP nesame gavę, tik juos rėmėme. Buvęs Kalifornijos LP skyrius visada dirbo savarankiškai ir visiškai nepriklausomai. Mes sukūrėme ir šio skyriaus pavadinimą. Todėl, kad neliktų jokių nesusipratimų ateityje, mes patys šį skyrių naikiname. Nėra nei vieno nario šiame skyriuje nei valdybos. Koks dar stabdymas turi būti priimtas dėl skyriaus veiklos su nuliniu narių skaičiumi!? Kokią „vaiduoklių” veiklą LP valdyba stabdys???” – rašo jau buvę „laisviečiai”.


  2021-02-07

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieną mėnesį skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt