P0

Spyglys

Fantazijos stygius* (2)

Spyglys
2021-02-26


Spyglys, dažnai nemokamai dalinantis patarimus, taip pat ir politikams, šįkart vėl nori pasidalinti dar vienu. Jis skiriamas trims mūsų miestelio politinio elito atstovams – Artūrui Razbadauskui, Elidai Mantulovai ir Vyčiui Radvilai – penktadienio rytą sudrebinusiems politinę padangę.

A. Razbadauskas, E. Mantulova ir V. Radvila.

Spyglys visada pasisako už permainas, bet jas gal visgi reikėtų daryti su fantazija… Startavo minėtieji trys politiniai veikėjai rinkimuose su šūkiu „Už Klaipėdą, kuria didžiuojamės”, kurį transformavo į „Už Klaipėdą“. Praėjus kiek laiko atsirado „Už ateities Klaipėdą“, o penktadienį galiausia atsirado „Už Klaipėdos ateitį“.

Gerbiamieji, Spyglys yra šventai įsitikinęs, kad paprastas rinkėjas tikrai jau pametė galvą, nes visiškai nebeaišku, kas ir už kokią tą mūsų Klaipėdos ateitį dabar kovos. Tad, kol dar nevėlu, Spyglys siūlo naują frakciją pavadinti Klaipėdos universitetas. Juk profesorius – šios garbios įstaigos galva, V. Radvila – šiek tiek mažesnė galvelė, vadovaujanti Optimizacijos aptarnavimo tarnybai, o E. Mantulova tikriausiai dar nepamiršo patarinėjimo rektoriui laikų.

*Šios rubrikos nerekomenduojama skaityti susipykusiems su humoro jausmu ar stokojantiems fantazijos, nes nieko rimto čia tikrai nerasite, Spyglio humoras iš viso yra sunkiai suprantamas, juodas ir kandus. Rimtų dalykų ieškokite visose kitose „Atviros Klaipėdos” rubrikose.


  2021-02-26

  2 komentarai “Fantazijos stygius*”

  1. Avatarrazbadauską (IP: 83.171.17.102)

   matyt kaip gelbėjimosi ratą numetė, kad frakcija išeitų 🙂

  2. AvatarPatarimai (IP: 78.57.233.217)

   Varijantų dar yra likę, iki kadencijos pabaigos nepritruks: “Ateitį Klaipėdos Už”, arba “Ateitis Už Klaipėdos”, “Už Ateitį Klaipėdos” . Vėliau bus galima “ateitį” keisti į “praeitį”. Dar vėliau žodį “praeitis” bus galima keisti į “sueitis”. Bet bus galima ir nekeisti.

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Redakcijos adresas:
  Bangų g. 5A (3 aukštas)
  Klaipėda, LT-91250
  Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt