P0

Kriminalai ir nelaimės

Internetiniams sukčiams atidavė per 25 tūkst. eurų

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2021-03-04


Nors ne tik policijos pareigūnai, bet ir kitų sričių specialistai nuolat gyventojus įspėja saugotis internetinių sukčių, pastarieji vis tiek nepasimoko. Šį kartą nuo jų nukentėjo pusamžis vyras ir jauna mergina.

Trečadienį į uostamiesčio pareigūnus kreipėsi 54 metų vyras, kuris pranešė, kad nuo šių metų vasario 16 iki 18 d. apgaulės būdu, investuojant į internetinę finansinę platformą, iš jo buvo išviliota 25 170 eurų.

Tuo metu 20-metė mergina pareigūnams pasiskundė, kad internete paskelbusi apie parduodamą mobiliojo ryšio telefoną „Iphone“, vasario 26 d. jį pardavė už 300 eurų.

Merginai buvo atsiųstas, kaip įtariama, suklastotas banko išrašas apie atliktą mokėjimą, o ji prekę išsiuntė nesulaukusi pinigų.

Abiem atvejai pradėti tyrimai dėl sukčiavimo.


  2021-03-04

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3C, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt