P0

Uostas ir jūra

Pradėjo neplaninį „Klasco“ patikrinimą (2)

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2021-03-05


Atsižvelgdama į Klaipėdos miesto gyventojų skundus dėl taršos, galimai sklindančios iš Klaipėdos jūrų krovinių kompanijos („Klasco“) teritorijos, Klaipėdos miesto aplinkos apsaugos inspekcija pradėjo neplaninį šios bendrovės patikrinimą.

Anot Aplinkos apsaugos departamento pranešimo, patikrinimo metu bus siekiama išsiaiškinti, kaip kompanija rengiasi nuo gegužės įsigaliosiančių reikalavimų vykdymui.

Patikrinimą, kurį numatyta baigti balandžio 2 d., atliks Aplinkos apsaugos departamento pareigūnai.


  2021-03-05

  2 komentarai “Pradėjo neplaninį „Klasco“ patikrinimą”

  1. AvatarDokininkas (IP: 78.57.244.29)

   Neplaninis KLASCO patikrinimas – absoliučiai pavėluotas, bet geriau toks, negu iš viso jokio. Ar melagis Vytautas Štumbergas sugebės konrolieriams parodyti kaip dulkes sulaiko jo 2020 metais išliaupsinta dulkes gaudanti sienutė? Linkiu komisijai jos gerai paieškoti ir įsitikinti, kad karalius (melagis) nuogas.

  2. AvatarGal (IP: 88.119.156.187)

   Aplinkos apsaugos departamento specai patikrins ir kur lietaus nuotekos iš Klasco teritorijos ir nuo drėkinamų kalnų balų dingsta? Taip sakant, kad darmai už mokęsčių mokėtojų mokamą iš biudžeto algą kelis kartus nevaikščioti. Ar gyventojai ir šiuo klausimu turėtų skundų pundus surašyti ar patys labarotorijoms marių vandens prie krantinės pasivogti ?

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3C, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt