P0

Švietimas

Klaipėdos universitetas pardavė nenaudojamą bendrabutį

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2021-03-09


Antradienį įvykusiame Klaipėdos universiteto (KU) nenaudojamo nekilnojamojo turto aukcione parduotas vienas iš dviejų aukcionui teiktų objektų – buvęs bendrabučio pastatas su garažu Malūnininkų g. 4.

Objektą už 1 354 500 eurų įsigijo UAB „Maksilika“. Aukcionui iš anksto buvo registruotas tik vienas dalyvis, tad objekto kaina aukcione nepakito. KU prorektorius infrastruktūrai dr. Benediktas Petrauskas sako, jog pajamos, gautos už parduotą nenaudojamą nekilnojamąjį turtą, bus skirtos KU miestelio infrastruktūros plėtrai. Artimiausiuose planuose – naujo bendrabučio projektavimas ir statyba.

Kitas aukcionui teiktas objektas – buvęs KU Socialinių mokslų fakultetas, kitaip vadinamas Mokomasis-gamybinis korpusas ir greta jo esantis buvusios valgyklos pastatas Minijos g. 153 – kol kas neparduotas. Jo kaina aukcione buvo 1 738 800 eurų.

Anot prorektoriaus, artimiausiu metu bus surengtas aukciono organizavimo ir vykdymo komisijos posėdis, kuriame bus aptarta tolimesnė šio komplekso pardavimo procedūra.


  2021-03-09

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3C, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt