P0

Transportas

Autobusų salonuose – režimo pokyčiai (1)

Andrius Samuilovas, laikinasis VšĮ „Klaipėdos keleivinis transportas" direktorius
2021-03-12


Paskelbus naujausias karantino tvarkos priemones, nuo kovo 15 d. viešajame transporte leidžiama užimti ne tik sėdimas, bet ir stovimas vietas, laikantis ne mažesnio kaip metro atstumo.

Prašome salone pasirinkti mažiau užpildytą vietą, vengti sėdėti ar stovėti veidu į veidą, dezinfekuoti rankas, taisyklingai dėvėti kaukes. Už kelionę atsiskaitykite elektroniniu bilietu. Tai – ne tik saugesnis, bet ir pigesnis būdas.

Pastarąsias tris savaites, nežymiai pasvyruodami, mūsų keleivių srautai nusistovėjo. Darbo dieną dabar vežame 52 – 56 procentus „ikipandeminio” keleivių skaičiaus – tarp 35 ir 38 tūkstančių. Vadovautis stotelėse esančiais popieriniais tvarkaraščiais kol kas dar nereikėtų: nuolat stebime kelionių pokyčius reisuose ir pagal tai darome tvarkaraščių pataisas. Tiksli informacija yra švieslentėse ir internete, programėleje „Trafi”.


  2021-03-12

  Vienas komentaras apie “Autobusų salonuose – režimo pokyčiai”

  1. AvatarKlaipėdietė (IP: 84.165.157.150)

   Ar esate ponas važiavęs dabar keleiviniu transportu,kad tokias nesąmones rašote?Sėdima autobuse vienas šalia kito,stovima t.p.,kur atsisėsi ar atsistoti,jei būna toks laikas vos telpame autobuse?Pats atrodo,kad ne transporte dirbtumėte.Geriau įveskite tvarką,kad ir vairuotojai būtų su kaukėmis,o ne mes įlipantieji į autobusą.

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3C, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt