P0

Verslas

„Fortum“ trauksis iš Klaipėdos

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2021-03-12


Pernai vasarį apie galimą verslo Baltijos šalyse pardavimą paskelbęs koncernas „Fortum“ penktadienį informavo, kad sudarė 800 mln. eurų vertės sandorį su „Partners Group”. Jį užbaigti ketinama antrame šių metų ketvirtyje.

„Fortum“ Klaipėdoje valdo 95 % atliekų deginimu užsiimančios UAB „Fortum Klaipėda“ akcijų bei 19,64 proc. „Klaipėdos energijos” akcijų.

„Partners Group“ yra privataus kapitalo investicijų bendrovė. Nuo 1996 m. įmonė savo klientų vardu visame pasaulyje investavo daugiau kaip 145 mlrd. JAV dolerių į privatų kapitalą, nekilnojamąjį turtą ir infrastruktūrą. Įmonėje dirba daugiau kaip 1500 įvairių specialistų 20 biurų visame pasaulyje, o regionų pagrindinės būstinės yra Baar-Zug, Šveicarijoje, Denveryje, JAV, ir Singapūre. Nuo 2006 metų bendrovė įtraukta į Šveicarijos vertybinių popierių biržą.


  2021-03-12

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieną mėnesį skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt