Juokiasi puodas, kad…

Mums rašo
Arūnas Marčauskas
2021-03-14

Kovo 10 d. portale AtviraKlaipeda.lt pasirodęs Klaipėdos miesto savivaldybės tarybos narės Alinos Velykienės tekstas „Klaipėdos valdžios veikimo metodai laidoja jaunąją Lietuvos demokratiją“ viešojoje erdvėje sukėlė šiokį tokį erzelį ir leido paskiriems miesto politikams (dažniausiai – damoms, rečiau damų vyrams) užsiimti savireklaminiais žaidimais.

Priminsiu, savo tekste A. Velykienė tiek tiesiogiai, tiek užuolankom kaltina Alvidą Šimkų, taip pat Klaipėdos miesto tarybos narį, politine korupcija, neetišku elgesiu, viešu reketu, bo A. Šimkus savivaldybės įmonėje VšĮ „Klaipėdos butai“ užėmė vadybininko etatą.

Šioje trumpoje savo žinutėje tikrai neketinu gilintis į savivaldybės įmonėse dirbančių miesto tarybos narių temą. Net neketinu spėlioti, kodėl liberalsąjūdietė A. Velykienė savo teksto dėka staiga tapo begaliniai naudinga savo partijos politiniams oponentams – miesto tarybos narėms Ninai Puteikienei (atseit centristei) ir Vaidai Raugelei (buvusiai laisvietei), bei stipriai žinomo seimūno Petro Gražulio patarėjui-padėjėjui Nagliui Puteikiui (atseit centristų vadui).

Šioje trumpoje savo žinutėje kalbėsiu tik faktais ir skaičiais, kurie, deja, nepatiks mano bendrapartietei, Klaipėdos miesto savivaldybės tarybos narei Alinai Velykienei.

Žymos leidžia suprasti, kad nuo AtviraKlaipeda.lt starto 2017-ųjų spalio 16 d. iki minimo A. Velykienės teksto paskelbimo š. m. kovo 10 d. portale buvo paskelbta net 115 publikacijų, kuriose ponia A. Velykienė yra minima. Jų tarpe net 18-oje publikacijų ponia A. Velykienė yra minima stipriai neigiamomis spalvomis, nuolat akcentuojant, kad minima politikė turi problemų su valstybės politikų elgesio kodeksu, kad ją ant kilimėlio traukia Klaipėdos etikos komisija ir Vyriausioji tarnybinės etikos komisija.

Ir šiame portale Klaipėdos miesto tarybos narė Alina Velykienė leido sau etikos mokyti kitą politiką?.. Yra kelios patarlės, ponia Alina. Priminsiu tik jų fragmentus: „kuo pats kvepia, tuo…“ bei „juokiasi puodas, kad…“.

Šis tekstas – asmeninė autoriaus nuomonė. Rubrikoje „Mums rašo“ publikuojamos nuomonės, už kurias redakcija neatsako.

Žymos: | | | | | |

Komentarai:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. IP adresas bus rodomas viešai. Būtini laukeliai pažymėti * ženklu.

Pranešti apie klaidą

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.

PANAŠŪS STRAIPSNIAI

Švietimas

Išrinktas judriausias darželis

Ketvirtadienį uostamiestyje vyko jau šeštąjį kartą organizuojamo Judriausio darželio konkurso apdovanojimai, pritraukę gausų būrį ikimokyklinio ugdymo įstaigų bendruomenių. Šiemet norą ...
2024-06-07
Skaityti daugiau

Švietimas

Tikina, kad mokytojų padėjėjų etatai įstaigas pasiekia greičiau

Klaipėdos savivaldybė tvirtina, kad dėl naujos tvarkos švietimo įstaigoms gali greičiau gauti reikalingą finansavimą mokytojo padėjėjų etatams įsteigti. Pagal anksčiau ...
2024-05-22
Skaityti daugiau

Svarbu, Sveikata

Kolektyvas nepadėjo: Slaugos ligoninei vadovaus Aušra Nikolajevienė  

Nors Klaipėdos medicininės slaugos ligoninės kolektyvas dar balandžio pradžioje raštu kreipėsi į Klaipėdos miesto tarybą bei merą, prašydami jų įstaigos ...
2024-05-15
Skaityti daugiauPin It on Pinterest

Share This