P0

Miestas

Geradaris dėkoja už pagalbą

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2021-03-15


Daugiavaikių šeimų atžalomis besirūpinantis klaipėdietis Vitalijus Chomičenkas pirmadienį pranešė, kad „Atviros Klaipėdos” skaitytojų dėka jau padengė jį slėgusią skolą bankroto administratoriui.

Vitalijus Chomičenkas. Asmeninio archyvo nuotr.

Praėjusį pirmadienį aprašėme situaciją, į kurią buvo patekęs V. Chomičenkas, turėjęs bankroto administratoriui artimiausiu metu sumokėti 1350 eurų. Pasak V. Chomičenko, į paskelbtą pagalbos prašymą netruko atsiliepti žmonės, pervedę įvairias sumas.

„Jau pervedžiau paskutinę dalį ir nuo pečių nukrito lyg kokios penkios tonos. Vėl šypsausi ir galiu užsiimti įprastais darbais – jau ruošiu 25 šeimoms maisto rinkinius Velykoms. Esu labai dėkingas visiems, kurie neliko abejingi ir padėjo išsikapstyti iš šios bėdos”, – sakė V. Chomičenkas.


  2021-03-15

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3C, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt