P0

Švietimas

Universitetas ieško būdų remontuoti sporto salę

Martynas Vainorius

Martynas Vainorius
2021-03-15


Klaipėdos universitetas (KU) pradėjo biurokratines procedūras, kurios būtinos siekiant gauti finansavimą jau susidėvėjusios Socialinių ir humanitarinių mokslų fakulteto sporto salės remontui.

Martyno Vainoriaus nuotr.

KU užsakymu UAB „Inžinerija LT” parengė projektinius pasiūlymus dėl S. Nėries gatvėje esančio pastato padalinimo į į du turtinius vienetus ir sporto salės paskirties keitimo iš mokslo į sporto.

Pasak KU prorektoriaus infrastruktūrai Benedikto Petrausko, įstaiga nori remontuoti susidėvėjusį sporto salės pastatą. Registro centro duomenimis, 1849 kv. m ploto priestatas prie vokiško paveldosauginio pastato buvo pastatytas 1986 m.

„Tam, kad galėtume teikti paraiškas 2021 metų Sporto rėmimo fondo lėšomis finansuojamiems projektams, skirtiems esamų sporto paskirties pastatų arba sporto paskirties inžinerinių statinių plėtrai, priežiūrai ir remontui, turime įvykdyti sąlygą – sporto objektas turi turėti savo atskirą unikalų numerį. Iki šiol visas mokslo ir sporto kompleksas S. Nėries gatvėje yra kaip vienas unikalus numeris. Todėl buvo priimtas sprendimas paruošti visus reikiamus dokumentus, kad pastatas, skirtas mokslo reikmėms, ir sportinei veiklai skirtas pastatas turėtų atskirus unikalius numerius. Tai leidžia teikti paraišką ir tikėtis paramos renovuojant sporto salę”, – aiškino B. Petrauskas.


  2021-03-15

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt