P0

Regionas

Dėl Endriejavo kultūros namų – kreipimasis į teisėsaugą

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2021-03-16


Dėl galimai neteisėtos UAB „Išskirtinio būsto statyba“ veiklos Klaipėdos rajono savivaldybė kreipėsi į policiją su prašymu pradėti ikiteisminį tyrimą.

Rajono savivaldybės pranešime teigiama, jog įtariama, kad įmonės direktorius galimai apgaule iš savivaldybės išviliojo beveik 50 tūkstančių eurų. Šios lėšos buvo skirtos Endriejavo kultūros namų stogo statybai, tačiau praėjus beveik dviem metams, medžiagos galimai net neužsakytos, o gauti pinigai įmonės vadovo galbūt panaudoti neaiškioms reikmėms.  Praėjusią savaitę savivaldybė sutartį su rangovu nutraukė.

2018 metų rugsėjį Savivaldybė su UAB „Išskirtinio būsto statyba“ pasirašė rangos sutartį. Pagal ją įmonė įsipareigoja rekonstruoti Endriejavo kultūros namus. Kiek daugiau nei po mėnesio rangovas kreipiasi į Savivaldybę ir pasiūlė darbus įgyvendinti anksčiau nei numatyta sutartyje ir paprašė 50 tūkstančių eurų avanso medžiagoms.

Dar po poros savaičių buvusio administracijos vadovo parašu UAB „Išskirtinio būsto statyba“ savivaldybė pervedė 49 920 eurų, skirtus rekonstruojamų Endriejavo kultūros namų stogui.

Šį vasarį į UAB „Išskirtinio būsto statyba“ buvo kreiptasi reikalaujant pristatyti pagamintas stogo konstrukcijas, už kurias savivaldybė sumokėjo dar 2018 m.

„Tačiau nors praėjo daugiau nei mėnuo rangovas UAB „Išskirtinio būsto statyba“ Savivaldybei nepaaiškino, kur yra ir ar yra nupirktos stogo statybai skirtos medžiagos, nenurodė kada bus pristatytos pagamintos stogo konstrukcijos į objektą arba grąžintos lėšos už sumokėtas medžiagas”,- rašoma Klaipėdos rajono savivaldybės pranešime.

Jame informuojama, jog savivaldybė priėmė sprendimą kreiptis į policiją su prašymu pradėti ikiteisminį tyrimą dėl įmonės  UAB „Išskirtinio būsto statyba“ ir jos vadovo veiklos. Įtariama, kad įmonės bei jos direktoriaus veiksmuose gali būti nusikalstamos veikos požymių.


  2021-03-16

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt