P0

Verslas

Klaipėdoje – nauja pramoga

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2021-03-17


Jau penkerius metus Klaipėdoje veikiančio galvosūkių kambario „Escape Bunker 1944“ kūrėja Augustė Rumbutytė pristato naują pramogą – galvosūkių dėžę „Černobylis“, kuri pristatoma iš anksto suderintu adresu.

„Galvosūkių dėžėje – 10 užduočių, kurioms įveikti nereikia jokių istorinių ar kitokių dalykinių žinių. Žaidimas skirtas iki 4 asmenų grupei, bet kadangi yra kelios analogiškos galvosūkių dėžės, galima rengti ir komandų varžytuves”, – rašoma pranešime spaudai.

„Šiuo metu Klaipėdoje esame vienintelis pabėgimo kambarys, o tokios paslaugos kaip galvosūkių dėžė, kuri gali atkeliauti į užsakovo namus, iki šiol nebuvo. Ypač šiuo metu, kai esame apriboti ir negalime laisvai judėti, tai galimybė paįvairinti savo vakarus namuose turėtų būti viliojanti. Be to, dažnai žmonės, išbandantys mūsų galvosūkių kambarį, įkurtą bunkeryje, klausia, ar dar turime kitų kambarių“, – cituojama A. Rumbutytė.

Pasak jos, Černobylis – vis dar aktuali tema, palietusi žmones iš daugelio aplinkos, įdomi ir pačiai autorei.

„Tai mano būdas kalbėti apie tai, kas man įdomu, kas atrodo svarbu, sudominti ar priminti Černobylio avariją žaidimo forma. Žaisdami informaciją suvokiame kitaip, priimame lengviau“, – teigia A. Rumbutytė.

Užduotys parengtos Černobylio atominės avarijos tema, tačiau specifinių žinių joms įveikti nereikia, viskas grįsta logika. Iššūkis užsakovams – įveikti užduotis per 60 minučių, o jeigu prireiktų pagalbos – galimi trys pagalbos skambučiai.


  2021-03-17

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3C, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt