Dėl visko kaltas tramvajus*

Spyglys

Spyglys
2021-03-19

Komentarų: 1

Spyglys pagaliau išaiškino kodėl taip ilgai strigo ir tiek daug dabar atsieis Baltijos prospekto ir Vilniaus bei Šilutės plento žiedinės sankryžos rekonstrukcija.

Pasiknisęs jis surado jos eismo intensyvumo tyrimo – eismo modeliavimo ir sankryžos tipo parinkimo, kurį atliko „Kelprojektas”, pristatymą, darytą dar anos kadencijos laikais. O jame juodu ant balto parašyta: „Atsižvelgiant į „Parons Brinckerhoff, Gold Coast Light Rail Feasibility Study: Report – Stage A – Needs and Justification Assessment Report“ kuriame nurodyta, kad pagal Didžiosios Britanijos ir Jungtinių Amerikos Valstijų patirtį įrengiant tramvajaus tinklus mieste iki 20 % asmeninių automobilių naudotojų iškeičia automobilius į viešąjį transportą, todėl perspektyvoje įrengus tramvajaus liniją numatoma, kad lengvojo transporto šiaurės pietų kryptimi sumažės apie 10 %.”.

Kad neliktų abejonių, ar teisingai skaitantieji supranta, kitame lape baltai ant raudono parašyta ir dar nupiešta – čia eis ir tramjavaus linija!

Taigi, kryptis aiški – viadukas furoms į Centrinį Klaipėdos terminalą ir tokio aukščio, kad po juo komfortiškai jaustųsi tramvajus. Ir galutinai tampa aišku, kad pastarasis visgi bus, kad ir ką ten tas Neniškis šnekėtų apie 461 010 eurų vertės studiją.  

*Šios rubrikos nerekomenduojama skaityti susipykusiems su humoro jausmu ar stokojantiems fantazijos, nes nieko rimto čia tikrai nerasite, Spyglio ir jo draugų humoras iš viso yra sunkiai suprantamas, juodas ir kandus. Rimtų dalykų ieškokite visose kitose „Atviros Klaipėdos” rubrikose.

1 Comment

  1. Qwerty

    Pakelkit pavezejams kainas nes veza pigiai uz autobusus

    Reply

Submit a Comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. IP adresas bus rodomas viešai. Būtini laukeliai pažymėti * ženklu.

Pranešti klaidą
Please enable JavaScript in your browser to complete this form.

PANAŠŪS STRAIPSNIAI

Spyglys

Eksmeras užsigeidė atsivesdinti Sporto skyriaus vedėją*

„Tikiuosi, neateisime iki tokios stadijos, kad reikės prašyti administracijos direktoriaus, kad atvesdintų jus į virtualią komiteto posėdžio erdvę”, – taip ...
2024-04-13
Skaityti daugiau

Spyglys

Sporto bazių valdymo centro darbuotojai negauna algų*

Nors pinigų yra, bet nėra nėra kaip tų algų išmokėti. Nes policinė Klaipėdos valdžiai išmobingavo šios kontoros direktorių, o laikinai ...
2024-04-12
Skaityti daugiau

Spyglys

Klaipėda kultūros srityje pralenks Berlyną*

„Klaipėdos kultūros lygį pakelsime iki Berlyno lygio. Sieksime pritaikyti Berlyno kultūros modelį ir reikės iš Berlyno semtis patirties”, – tokias sensacingas ...
2024-04-11
Skaityti daugiau

PARAMA

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos” žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja – paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai” sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

ATVIRI DOKUMENTAI

VšĮ „Klaipėda atvirai” kiekvieną mėnesį skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat – detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai” dalininkų sąrašą.

Susipažinti su dokumentais.

INFORMACIJA

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Puslapio taisyklės.

Redakcijos tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt

Pin It on Pinterest

Share This