P0

Svarbu

Rėmėjai dalį „Atviros Klaipėdos” tekstų galės perskaityti greičiau

Martynas Vainorius

Martynas Vainorius
2021-03-21


Įvairios rinkodaros priemonės, techninės naujovės yra silpnoji „Atviros Klaipėdos” pusė. Tiek aš, tiek kolegos beveik visą laiką skiriame tik turinio kūrimui, kad skaitytojus naujienos pasiektų kiek įmanoma greičiau, kad kai kuriuos dalykus praneštume pirmieji. Dėl to, kartu ir dėl savo neišprusimo technologinėje, rinkodaros srityje nuo pat pradžių skriaudžiame tuos skaitytojus, kurie ne tik žodžiais, bet ir finansiškai palaiko mus.

Šeštadienį vieno iš rėmėjų išsakyto pastebėjimo dėka kilo mintis, kaip padaryti, kad bent dalį „Atviros Klaipėdos” sukuriamo išsiskiriančio turinio rėmėjai pamatytų pirmi. Kol kas mums tai lengviausia bus padaryti „Patreon” paskyroje – nuo šiol čia dalis tekstų pasirodys anksčiau nei pačiame interneto dienraštyje.

 

Tačiau kur kas daugiau rėmėjų mus palaiko kitais būdais – periodiškai pervesdami paramą per „Paypal”, naudodamiesi paramos nuskaitymo nuo kortelės funkcija ar atlikdami pervedimus į „Atviros Klaipėdos” sąskaitą. Kad jie neliktų nuskriausti, kol kas pavyko sugalvoti tik šiek tiek primityvų būdą – parašykite laišką martynas@atviraklaipeda.lt, kad norite gauti išankstines naujienas, ir jas atsiųsime. 

Galbūt ateityje atsiras galimybių ir bus iš ko sukurti kur kas paprastesnius sprendimus, kad mus remiantieji turėtų galimybę žinoti greičiau ir daugiau.

Pirmasis bandymas – mūsų patreonai jau dabar gali pasiskaityti pirmadienį pasirodysiantį tekstą apie tai, kaip skundais teismus užverčiantis žinomas verslininkas, savivaldybės vertinimu, siekia dar ir pasipelnyti visų miestiečių sąskaita.


  2021-03-21

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt