P0

Transportas

Klaipėdos autobusų parkas tarpmiestinių kelionių žada nebranginti

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2021-04-07


Sušvelnėjus karantinui nežymiai didėjančius pavasarinius keleivių srautus priemiesčio bei tolimojo susisiekimo kryptimis fiksuoja ir uostamiesčio savivaldybės valdoma UAB Klaipėdos autobusų parkas (KAP).

Šiuo metu KAP tarpmiestiniais maršrutais kasdien veža keleivius dukart per dieną į Vilnių ir Kauną bei į Biržus per Šiaulius ir į Naująją Akmenę. Anot įmonės pranešimo, šią savaitę Vyriausybei atlaisvinus judėjimą tarp savivaldybių tikėtina, kad susisiekimas bus atnaujintas ir kitomis kryptimis.

Palmiros Mart nuotr.

„Į reisus leidžiame didžiuosius turistinės klasės autobusus. Keleivius sodiname į kas antrą kėdžių eilę – taip išlaikome saugų atstumą ir tuo pačiu užtikriname komfortišką kelionę“, – pranešime cituojamas Vaidas Ramanauskas, KAP generalinis direktorius.

Pasak jo, nepaisant karantino atneštų veiklos apribojimų ir pabrangusio kuro, priemiesčio ir tarpmiestiniuose maršrutuose bilietai artimiausiu metu nebrangs.

„Kuras nuo metų pradžios pabrango apie 15 procentų. Dėl keleivių stygiaus tikrai ne iš kiekvieno reiso pavyksta uždirbti. Visgi esame socialiai atsakinga įmonė ir siekiame vykdyti savo misiją – užtikriname susisiekimą klaipėdiečiams ir šalies gyventojams. Suprantame laikmečio sudėtingumą ir, kol galime, bilietų kainų nedidiname“, – aiškina V. Ramanauskas.

Prabėgus metams nuo COVOD-19 pandemijos pradžios KAP autobusuose tarp keleivių neužfiksuotas nė vienas užsikrėtimo atvejis.

Be autobusų salonuose privalomų ir naudojamų dezinfekcijos priemonių visi KAP autobusai prieš naują reisą yra valomi specialiais skysčiais ir šluostėmis, vėdinami, o grįžę į parką dezinfekuojami garų generatoriumi. Taip bakterijos pašalinamos nuo paviršių, o kartu išvalomas ir autobuso salono oras.


  Transporto straipsnių vidus kompas

  2021-04-07

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Redakcijos adresas:
  Bangų g. 5A (3 aukštas)
  Klaipėda, LT-91250
  Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt