P0

Politikų tribūna

„AstraZeneca”: pasitikiu medicina ir mokslu, todėl man visiškai ramu (7)

Audrius Petrošius, Seimo narys
2021-04-08


Šiandien – mano organizmo pažintis su „AstraZeneca” („Vaxzevria”) vakcina. Jaučiuosi puikiai, nes tai yra raktas į mano, mano šeimos ir aplinkinių saugumą bei taip išsiilgtą laisvę!

Ar mano pojūčius gali sugadinti per ateinančią parą galimai būsimos nedidelės šalutinės reakcijos, nurodytos informaciniame lapelyje? Tikrai ne. Esu tam pasiruošęs: pirmajai parai suplanavau daugiau laisvo laiko, turiu nemažai geriamojo vandens ir paracetamolio, jei visgi jo prireiktų. Tai – tik nebūtinai įvyksiantys galimi trumpi nepatogumai.

Ar dvejojau? Nė akimirkos ir senokai laukiau šios dienos. Procesas užtruko, nes prieš įtraukiant mus į skiepysiamųjų eilę, turėjau skiepą nuo erkinio encefalito. Teko palaukti.

Ar būčiau teikęs prioritetą kitai vakcinai? Ne. Lygiai taip būčiau priėmęs bet kurią šiuo metu registruotą ir ES patvirtiną vakciną. Pasitikiu medicina ir mokslu, todėl man visiškai ramu.

Dviguba šventė, kad skiepą gavau šiandien, kai Klaipėda pasiekė puikų 175 naujų susirgimų 100 tūkst. gyventojų rezultatą. Neabejoju, kad judėjimo tarp savivaldybių atlaisvinimas didžiausią grėsmę dėl išaugsiančių srautų kels būtent pajūrio gyventojams, tačiau tikiu, kad visi kartu kažkaip tikrai susitvarkysime.

Būkime drąsus ir padrąsinkime artimuosius!


  2021-04-08

  7 komentarai “„AstraZeneca”: pasitikiu medicina ir mokslu, todėl man visiškai ramu”

  1. Avatarasai (IP: 88.216.77.187)

   kam cia idomu ka skur pasiskiepijo. ne ploksciazemininkai matyt stabde astra zenica naudojima vokietijoj, prancuzijoj ir t.t. juokinga kai politikai bando skatinti skiepijimasi vakcina kuri turi galimai mirtina salutini poveiki, kai yra vakcinu kur tokio poveikio neturi. Tipo politikai bando suzaisti savo reputacija, kuri yra siaip zemiau nulio.

  2. AvatarOi politikai tie politikai (IP: 83.181.68.134)

   Reiktų kartais patylėti , protingiau atrodysite – taip žmonės sako 🙂 Kelias į laisvę ? ???? Aš skaičiau , kad mokslininkai dar neturi duomenų , kad vakcina apsaugotų nuo UŽSIKRĖTIMO ir VIRUSO PLATINIMO . Taip , vakcinuoti gal lengviau perserga , bet daugelis lengvai serga ir be vakcinos , todėl testuoti reikia ir vakcinuotus , nes jie kelia tokią pačią grėsmę kaip ir kiti . Reikia nešioti kaukes , laikyti atstumų ir kitų rekomendacijų . Vakcinuoti daugeliu atvejų serga besimptome forma ir patys nežinodami yra platintojai . Taigi konservatoriau Petrošiau ir kiti ” viešo cirko ” dalyviai , neįtikinote . Aš ne antivakseris , tik mane ” politikai reklamuotojai ” juokina . Kur medikai ?

   • AvatarManęs (IP: 90.131.43.137)

    visai nedomina kuo serga , su kuo miega ar nuo ko yra vakcinuoti politikai , kaimynai , pažįstami . Su savais pasikalbu , kitos ” viešos ” įstaigos , turinčios teisę žinoti , tegul žino . Viskas . Keista , kad politikai nežino …Medikai negali atskleisti apie mano ligas niekam , jei aš neleidžiu , o čia ….svaigsta apie ” laisves ” imuniteto pasus ….Kas gali tikrinti mano ” ligos , vakcinų pasą ” ? Padavėja , bilietų kontrolieriai ar sporto klubų administratoriai ar ….? Jūs rimtai ? Aš tokį ” pasą ” pavadinčiau ” žmonių diskriminaciją pagal …” Ar aš ne taip suprantu žodį LAISVĖ , kurį taip rinkimuose deklaravo liberalūs , laisvi ? Tai gal reikėtų ir ” paso ” ar žmogus vartojęs gėralo ar narkotikų ? Kiek mirčių dėl tokių ” laisvai pavartojusių ” ?

  3. AvatarPo kiek reklama? (IP: 86.100.178.161)

   Niekam Jūs, Petrošiau, neįdomus. Visiškas karjetistas. Kada apie duobes prie rotušės rašinėlio sulauksime? Nebe fasonas karjeros pradžią pakartot?

  4. AvatarA (IP: 88.119.197.185)

   Žmonės bijo padidėjusios temperatūros, galvos skausmų ir pan., nors jie lydėjo visą jų gyvenimą. Žmonės nepagalvoja, kad žiemą vėl reikės skiepytis (naujos atmainos), tai kam tada dar laukti kažkokios specialios vakcinos ir rizikuoti savo ir kitų gyvybėmis. Geriausia vakcina yra ta, kurią gauni čia ir dabar. Dar apsisuks viskas taip, kad AstraZeneca galios ilgai, o kitos tik pusmetį.

   Žmonės bijo 1 iš 1000000 pasitaikančios trombozės, nors pačių vaistinėlės vaistuose rastų ne ką mažesnių šalutinių poveikių 1 iš 100000.

   Pasižiūrėkit kad ir į Ibumetin: “Retas šalutinis poveikis (gali pasireikšti 1–10 iš 10000 vaistą vartojusių asmenų): anemija (mažakraujystė), visų rūšių kraujo ląstelių kiekio sumažėjimas, kraujo krešėjimo sutrikimas, šaltkrėtis, karščiavimas, padidėjusio jautrumo reakcijos, anafilaksinis šokas, laboratorinių tyrimų pakitimai, konfūzija (sumišimas), negalėjimas susikoncentruoti, depresija, pažintinės funkcijos sutrikimas, mieguistumas, aseptinis meningitas, ekstrapiramidiniai nervų sistemos sutrikimai, neaiškus matymas, matymas lyg per miglą, regėjimo pablogėjimas, pakitęs spalvų suvokimas, regėjimo lauko pakitimas, dvejinimasis akyse, akies rainelės uždegimas, bronchų spazmas, sunkus kepenų pažeidimas, gelta, hepatitas, galintis baigtis mirtimi, dilgėlinė, pūslinis bėrimas, ūminis inkstų funkcijos nepakankamumas, intersticinis inkstų uždegimas, nefrozinis sindromas, inkstų papiliarinė nekrozė ir membraninė nefropatija.”

   • AvatarBurbakvakas (IP: 85.232.138.203)

    Ne tik ibumetin atrodo baisiai. Visokie “pamėgti” diclofenac, nalgesin, netgi paracetamolis atrodo dar baisiau, kai tuos poveikius išvardija ir ką, geria žmonės visokius nuodus, pasirinkimo taigi nekažką.

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3C, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt