P0

Transportas

Dėl eismo sąlygų Baltijos prospekte – dar viena grupė

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2021-04-13


Centrinio Klaipėdos terminalo vartų pralaidumo didinimas, papildomos sunkiojo transporto susikaupimo aikštelės, sunkiasvorio transporto nukreipimas kitomis gatvėmis, šviesoforų valdymo tobulinimas, papildomas gatvių ženklinimas geltonais „koriais“. Tokias priemones vardija Klaipėdos savivaldybė savo pranešime, išplatintame po antradienį vykusio pasitarimo, skirto transporto srautų valdymui Baltijos prospekto ir Šilutės pl. žiedinės sankryžos rekonstrukcijos metu.

Šį kartą pasitarime dalyvavo ir Susisiekimo ministerijos atstovai.

Anot pranešimo, sutarta po savaitės – dešimties dienų dar kartą susitikti ir „aptarti pažangą bei konkrečius sprendinius, kurie bus įgyvendinti artimiausiu metu”.

Taip pat pranešama, kad mero potvarkiu sudaryta darbo grupė „eismo reguliavimo klausimams rekonstrukcijos laikotarpiu spręsti, kuri nuolat vertins eismo situaciją, teiks siūlymus ir sprendinius dėl eismo pagerinimo”. Į darbo grupę įtraukti savivaldybės vadovai, savivaldybės transporto srities specialistai, policijos pareigūnai, prireikus į posėdžius kviečiami kitų institucijų atstovai.

Apie priemones vilkikų srautų reguliavimui bei atitinkamą darbo grupę miesto valdžia buvo kalbėjusi dar 2017-ųjų gruodį.


  2021-04-13

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt