P0

Koronavirusas, Svarbu

COVID-19 Klaipėdoje: skiepijimo statistika vėl grybauja (atnaujinta) (3)

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2021-04-14


Statistikos departamento duomenimis, antradienį šalyje nustatyti 1 284 nauji užsikrėtimų COVID-19 atvejai. Ištyrus 19 681 mėginį, infekcija rasta 6,5 proc. jų.

Praėjusią parą SARS-CoV-2 liga susirgo tik 8 klaipėdiečiai. Pirmadienį ši infekcija buvo patvirtina 35 Klaipėdos gyventojams, sekmadienį – 16 klaipėdiečiams, šeštadienį – 32.

Uostamiestyje, anot statistikų, pirmąja doze antradienį paskiepytas 841 klaipėdietis, antrąja – 151. Tačiau Klaipėdos savivaldybė skelbia, kad antradienį vien specialaus kvietimo metu skiepytis „Pfizer” arba „Moderna” vakcina dviejuose vakcinacijos centruose buvo paskiepyti 1054 senjorai. Martyno Vainoriaus nuotr.

Nors susirgusiųjų skaičius uostamiestyje nedidelis, savaitinis naujų ligos atvejų pokytis, anot statistikų, siekia net 36,8 proc.  Lietuvoje naujų ligos atvejų per savaitę padaugėjo beveik 20 proc.

Susirgimų 100 tūkst. gyventojų Klaipėdoje atvejų skaičius sumažėjo nuo 188,5 iki 184,5, o šalyje išaugo nuo nuo 452 iki 471,3 atvejų.

Pagal šį rodiklį uostamiestis tarp mažiausiai užsikrėtusių savivaldybių pakilo į 26 vietą. Blogiausia padėtis dabar yra Vilniaus rajone su 1042 atvejais, o geriausia – Pagėgių savivaldybėje (po 28 atvejai).

Lietuvoje COVID-19 liga šiuo metu serga 12 843 gyventojai, pasveikusiais laikomi 208 123. Klaipėdoje šie skaičiai atitinkamai yra 312 ir 12 869 (per parą pasveiko 13 klaipėdiečių).

Uostamiestyje jau ketvirtą parą iš eilės koronaviruso aukų pavyksta išvengti, iki šiol nuo šios infekcijos čia mirė 144 klaipėdiečiai. Tuo metu šalyje į COVID-19 aukų sąrašą antradienį įrašytos penkios netektys – šis skaičius šiuo metu yra 3718.

Šalyje per parą pirmą skiepą, statistikų duomenimis, gavo 15 437 gyventojai. Antrą kartą vakcinuotas 2 714 žmonių. Uostamiestyje, anot statistikų, pirmąja doze antradienį  paskiepytas 841 klaipėdietis, antrąja – 151. Tačiau Klaipėdos savivaldybė skelbia, kad antradienį vien specialaus kvietimo metu skiepytis „Pfizer” arba „Moderna” vakcina dviejuose vakcinacijos centruose buvo paskiepyti 1054 senjorai.

Anot statistikų, uostamiestyje šiuo metu yra beveik 6 300 nepanaudotų vakcinų dozių.

Klaipėdoje pirmą kartą yra paskiepyta 16,19 proc. gyventojų, antrą – 7,84 proc. Lietuvoje šie rodikliai atitinkamai siekia 18,21 ir 6,91 proc.


  2021-04-14

  3 komentarai “COVID-19 Klaipėdoje: skiepijimo statistika vėl grybauja (atnaujinta)”

  1. AvatarCirkas (IP: 78.61.176.27)

   Kada Eutanaziją dar kitaip eksperimentą su žmonių kūnais, kai eksperimentai aplamai uždrausti ne vienu net ir tarptautinės teisės įstatymu, kada nustosit tai vadinti skiepijimu kitaip vakcinizacija kai visa tai šlykštus melas???. Beje Jei nėra prievartos, o spaudimą ir manipuliaciją, galima pavadinti ir gi savotiška prievarta, nes tai kita pievartos forma, bet daiktus vadinant savo vardais, tai yra vis tiek prievarta. Todėl spaudimas ir manipuliacija tai ta pati pievarta, tik kita jos forma, norint daiktus vadinti tik savo vardais. O kartais turinti ir labai sunkų emocinį ir psichinį atspalvį? tai TUO LABIAU JEI JAU “SAVANORĮ” KURIS BUVO APGAULE NUŽUDYTAS NEVA NE NUO SKIEPO MIRĘS, ĮSIPAREIGOKITE BENT PER TAM TIKRĄ LAIKĄ PALAIDOTI UŽ VALSTYBINES LĖŠAS, PADENGIANT VISAS PADORAUS ŠIUOLAIKINIO LAIDOJIMO PROCEDŪRŲ IŠLAIDAS, ŠARVOJIMĄ, KARSTĄ, KREMAVIMĄ JEI ŽMOGUS PAGEIDAVO BŪTI KEMUOJAMAS, DUOBĖS KASIMĄ, NEPAMIRŠTANT RŪBŲ VELIONIUI, NUPRAUSIMO, PERENGIMO IR JEI REIKS LYDĖJIMO Į PAGAIDAUJAMĄ KREMATIUMĄ ARTIMŪJŲ APMOKĖJIMUI, NEPALIEKANT ŠIOS NAŠTOS IR TAIP SKAUSME IR AŠAROSE PASKANDINTUS ARTIMUOSIUS, TAPUS BANDOMUOJU TRIUŠIU, O GAL TIESIOG MĖSOS GABALU LENGVA RANKA NURAŠOMU IŠ GYVŪJŲ REGISTRO, ČIA KAIP TOI PATARLĖI APIE ARKLĮ KURIS PABAIGOJE VIS GI NUŠAUNAMAS. Apie nuvarytą arklį kuris vis gi nušaunamas, jis beje turi teisę prieš tai pasirinkti laidojimo būdą. Ir jam turi būti tai parnešta iš anksto apie galimas pasekmes ir pažymimas jo pasirinkimas. Elgesys su velionio palaikais ir velionio priešmirtinis pageidavimas tai šventa. Nežiūrint į tai kad jis jums yra tik nuvarytas arklys, ar mėsos gabalas, jis iš tikro buvo yra žmogus, Ir artimieji patyrę sukrėtimą, tai yra netektį, taip pat žmonės, o ne beširdžiai ir besieliai kompiuterizuoti asmens kodai su skaičiukais. Jų ašaros ir skausmas tikras. Ir sielvartas netekus artimo, kartais trunka ne vienerius metus, kartais tai labai didelė emocinė trauma.
   GAL LIETUVA PASIEKS DAR GILESNES ISTORINES AUKŠTUMAS KAIP HITLERIO LAIKAIS, KAI LAVONUS TIESIOG VIENAS ANT KITO SUMESDAVO Į DUOBĘ. NES AKI KUIE NURAŠYTI NEGARBINGOS VALSTYBĖS PENSIINIO AMŽIAUS ŽMONĖS NET GIMINAIČIŲ NETURI. Jūs nusikaltimų vykdytojai. LAUKIAMI NAUJOJOJO NIURNBERGO PROCESO RSARAŠUOSE, I JIS LABAI DIDELIS. jŪSŲ TESIMO VALANDA ATEIS NESVARBU KIEK SPĖSITE IŠNAIKINTI ŽMONIŲ. iR BEJE NEPAMIŠKITE KAD TURITE JŪS SIELĄ, BEI SAVO SULAUKSITE IR PO SAVO PATIES KŪNO MIRTIES, BEI UŽSIDIRBSITE NEGERO UŽDARBIO, I NAUJAMAE GIMIME, TOKIE NUSIKALTIMAI JŪSŲ SIELOS YRAŠUOSE NEIŠSITRINS. NESVARBU KĄ RAŠYS VADOVĖLIAI. JŪS TUITE SAVO GYVENIMŲ ISTORIJĄ KAIP SIELOS, KARMOS REIKALUOSE YRA DAR VIENAS TEISMAS, NIEKAS NEBUS PAMIRŠTA, NORS NAUJAI GIMĘ JŪS VISKĄ PAMIŠITE, VISUS SAVO GYVENIMUS.

  2. AvatarO (IP: 88.119.136.56)

   Jei laiku neperduodi informacijos, tai visi ima grybauti.

  3. AvatarJooo... (IP: 83.181.68.134)

   Panašu grybauja visa PIŠ vyriausybė .

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3C, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt