P0

Spyglys

Klaipėdos konservatoriai iškrenta iš konteksto*

Spyglys
2021-04-16


Spyglys turi konstatuoti, kad uostamiesčio konservatoriai lyginant su jų kolegomis iš kaimyninių savivaldybių dabar atrodo itin nuobodūs.

Štai Kretingos ir Klaipėdos rajono kregždutės per petį į opoziciją permetė abu merus, o klaipėdiškiai kažkodėl renkasi dreifavimą valdančiojoje mažumoje įsikibus į savo komandą išbarsčiusio mero skverną.

Spyglio nuomone, dabar būtų pats laikas prisiminti veselę, kuriai buvo nusižiūrėję žaliuosius valstiečius, bet paskutiniu momentu nesusitarus dėl kraičio persigalvojo. Juk karantinas jau švelnėja, o liaudis yra išsiilgusi ne tik duonos, bet ir žaidimų!

*Šios rubrikos nerekomenduojama skaityti itin jautriems. Spyglio humoras arba kritika yra itin juodi ir kandūs. Švelnių ar rimtų dalykų ieškokite visose kitose „Atviros Klaipėdos” rubrikose.


  2021-04-16

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3C, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt