Eilinė Puteikio melagiena (4)

Politikų tribūna
Alvidas Šimkus, Klaipėdos miesto tarybos narys
2021-04-17

Jau kurį laiką atvirai sakau, kad Naglis Puteikis meluoja, sukčiauja ir negana to, giriasi. Žmonės klausia – kodėl? Atsakau į šį klausimą, remdamasis naujausiais faktais.

Naglis Puteikis. Martyno Vainoriaus nuotr.

Kartu su Laura Radzevičiute, Lietuvos centro partijos nare, kreipėmės į teismą su ieškiniu atsakovui N. Puteikiui dėl Lietuvos centro partijos 2019 m. kovo 12 d. neeilinio suvažiavimo pripažinimo neteisėtu ir šio suvažiavimo priimtų sprendimų panaikinimo.

Neeilinis suvažiavimas buvo reikalingas N. Puteikiui kaip partijos pirmininkui pademonstruoti galią, tenkinant savo žmonos norą žūtbūt susidoroti su kai kuriais neįtikusiais partijos nariais. Protestuodami prieš neteisėtus ir negarbingus N. Puteikio veiksmus, daugelis partijos narių ignoravo šį suvažiavimą ir į jį nevyko, todėl N. Puteikis galimai griebėsi suktybės – į suvažiavimą, gali būti, kad viena partijos Kauno skyriaus narė pakvietė ,,savus“ žmones iš Jungtinio demokratinio judėjimo (JDJ), kuriame ir pati aktyviai dalyvavo. Kadangi pakviestieji nebuvo Lietuvos centro partijos nariai, todėl neturėjo teisės dalyvauti suvažiavime kaip delegatai. Nepažįstamuosius suvažiavimo dalyvius pastebėjo L. Radzevičiūtė, kuri būdama aktyvia partijos valdybos nare, pažinojo daugelį partiečių iš veido. Vėliau palyginus suvažiavime dalyvavusių sąrašus su partijos narių sąrašais, kurie man, kaip valdybos pirmininkui, buvo prieinami, pastebėjome, kad delegatais buvo užregistruota apie 10 asmenų, ne partijos narių. Taip N. Puteikiui sukčiaujant ir buvo surinktas reikiamas delegatų skaičius.

Aptikę akivaizdų sukčiavimo faktą organizuojant suvažiavimą, kreipėmės į teismą. N. Puteikis, žinodamas apie savo suktybę, teismui neteikė jokių dokumentų. Minėto suvažiavimo dalyvių sąrašus pavyko gauti tik Kristupui Krivickui ginant save ir juos pateikus kitame teismo posėdyje.

Byla nagrinėjama dvejus metus. Per tokį ilgą laiką tai tapo neaktualu, nes didelė dalis žmonių, kuriems šis klausimas buvo svarbus, bei buvę partijos pirmininkai, nesulaukę teismo sprendimo, išstojo iš partijos. Kitiems partijos nariams, neaktyviems politinėje veikloje, teismo sprendimas nerūpėjo.

Griežtą ,,Ne“ Nagliui Puteikiui tarė Seimo rinkėjai – į Seimą neišrinko. Dauguma ir taip žino, kad N. Puteikis nėra sąžiningas žmogus.

Nors sakoma, kad laikas gydo, tačiau padarytos moralinės žalos, patirtos dvasinės skriaudos, apskritai niekas negali atstoti. Iš atsakovo materialios žalos atlyginimo nesiekėme, todėl klausimui tapus neaktualiu, nusprendėme ieškinį atsiimti. Vilniaus miesto apylinkės teismas tai patvirtino 2021 m. balandžio 8 d. nutartimi.

O N. Puteikis ir čia neiškentė nepasigyręs – 2021 balandžio 14 d. išplatino elektroninį laišką. Tema: Centro partija – Tautininkai laimėjo visas bylas su A. Šimkumi ir jo komandos nariais. 

Centro partija – Tautininkai (toliau – CPT) galutinai laimėjo bylą su Alvidu Šimkumi dėl neva blogai suorganizuoto tuometinės LCP suvažiavimo, kuriame buvo tvirtinami kandidatai į EP. Taigi, CPT laimėjo visas bylas su A. Šimkumi, visi sprendimai yra įsiteisėje, daugiau jokių bylų su A. Šimkumi ar jo komandos nariais CPT neturi. Ačiū visiems už kantrybę, o CPT teisininkui Liudvikui Ragauskiui – labai didelis AČIŪ už puikų CPT atstovavimą. NP

N. Puteiki, KĄ LAIMĖJOTE, JEI BYLA NENAGRINĖTA?

Atvirai ir drąsiai teigiu, kad N. Puteikis yra melagis ir pagyrūnas. Giriasi laimėjęs bylą, kurios nebuvo. Varžybos neįvyko, bet laimėtojas apsiskelbė.

Žymos: | | |

Komentarai (4):

Atsakymai į “Eilinė Puteikio melagiena”: 4

 1. Klp parašė:

  Tiesiasi du manipuliatoriai !

 2. Kamara parašė:

  Šimkau, marsieti, pats parašei, kad visus teismus pralaimėjai. Teismas turėjo grąžinti partinį mandatą. Nesvarbu, ar pats atsiėmei, ar nutartyje radai parašyta, kad visi tavo skundai yra niekiniai ir todėl Centro partijos durys – tau uždarytos. Partijai tapai nesusigaudančiu ateiviu, rašinėjančiu save gelbstančius rašinėlius. Ateivi, grįš į savo nesusigaudymo lauką, kuris vadinasi Grubliausko chebrytė.

 3. Kamara parašė:

  Klaipėdiečiams nesunku atsivertus „Atvirą Klaipėdą” susirasti A. Šimkaus pavardę ir pasižiūrėti, o kiek jau bylų jis buvo iškėlęs dėl 2019 m. atimto iš jo mandato dalyvauti partijos suvažiavimuose. Tai Alvido Šimkaus ir Valerijaus Šabrausko byla, kad partija parodė duris 2019 m. spalio mėn. Skaitome, kad skųs teismo sprendimą. Tampė šis ponas partiją po teismus. https://www.atviraklaipeda.lt/2020/11/25/teisybes-paieskos-centro-partijoje-tesis-toliau/. Dėl tos pačio, kai partija A. Šimkui parodė kur turi būti jo vieta 2019m. kovo mėn. partijos susirinkime, skundė teismui. Iš nutarties sužinome, kad skundikams teismas liepė ieškinį tikslinti, o visus teismui teikiamus dokumentus gauna ir kita teisme dalyvaujanti pusė. Tai ką jie tikslino buvo atsiųsta ir partijai. Vyko net du metus teisminis procesas, įvairūs susirašinėjimai. Centro partijos pirmininkas parašė, kad tie teismai, kuriuos kėlė A. Šimkus – praeityje, nebereikės vaikščioti po teismus. Visus jo iškeltus teismu laimėjome.

  • partietis parašė:

   Jurge- levi..če ne nusišnekėk, gavot į kaulus per visus skyriaus susirinkimus. Be abejo tavo kvailumas beribis, todėl tau nesuprasti

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. IP adresas bus rodomas viešai. Būtini laukeliai pažymėti * ženklu.

Pranešti apie klaidą

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.

PANAŠŪS STRAIPSNIAI

Politika

Petras Gražulis vadovaus Donaldo Trumpo rinkiminiam štabui Lietuvoje

Iš Seimo narių per apkaltą pašalintas Gargžduose išrinktas Petras Gražulis praneša kartu su Amerikos lietuvių bendruomene, remiančia kandidato į JAV ...
2024-04-10
Skaityti daugiau

Politika, Svarbu

Rusija ieško ir Klaipėdos politikų bei kultūros žmonių. Tarp jų - ir dabartinis meras

Rusija antradienį paskelbė Estijos ministrę pirmininkę Kają Kallas „ieškomu asmeniu“ ryšium su baudžiamąja byla, kurios turinys nebuvo atskleistas. Rusijos opozicinis ...
2024-02-13
Skaityti daugiau

Svarbu, Unikali urbanistinė istorija

Unikali transformacija: kaip „tabokinė“ tapo kultūros fabriku II

„Atvira Klaipėda“, ciklo „Urbanistiniai jubiliejai“ rašinyje jau papasakojusi apie tabako pramonės atsiradimą senamiesčio prieigose, šįkart primins jos pasitraukimo istoriją ir ...
2023-11-02
Skaityti daugiauPin It on Pinterest

Share This