P0

Koronavirusas, Svarbu

Koronaviruso skaičiai: Klaipėda pajudėjo juodosios zonos link (17)

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2021-04-18


Lietuvos statistikos departamentas informuoja, jog praėjusią parą ištyrus 13 909 mėginius, šalyje nustatyti 762 nauji užsikrėtimų COVID-19 atvejai.

Praėjusią parą koronavirusine infekcija susirgo 21 klaipėdietis. Penktadienį COVID-19 liga buvo patvirtinta 22 uostamiesčio gyventojams, ketvirtadienį – 18, trečiadienį – 19, antradienį – 8, pirmadienį – 35.

Uostamiestyje savaitinis naujų ligos atvejų pokytis, anot statistikų, siekia 6 proc. Lietuvoje naujų ligos atvejų per savaitę padaugėjo 12,5 proc.

Klaipėdoje išaugo ir susirgimų 100 tūkst. gyventojų per 14 dienų skaičius. Šeštadienį jis pasiekė 183,5 atvejo, o penktadienį buvo 175,8 atvejo. Šalyje šis rodiklis šiek tiek sumažėjo – iki 501,2 nuo 502,5 atvejo.

Lietuvoje COVID-19 liga šiuo metu serga 13 802 gyventojai, pasveikusiais laikomi 211 411. Klaipėdoje šie skaičiai atitinkamai yra 314 ir 12 938 – per parą pasveiko 3 klaipėdiečiai.

Uostamiestyje jau kurį laiką koronaviruso aukų pavyksta išvengti, iki šiol nuo šios infekcijos čia mirė 144 klaipėdiečiai.

Tuo metu šalyje į COVID-19 aukų sąrašą šeštadienį įrašytos dar 6 netektys – šis skaičius šiuo metu yra 3760.

Šalyje per parą pirmą skiepą, statistikų duomenimis, gavo vos 1452 gyventojai, o antrą kartą vakcinuotas 181 žmogus. Uostamiestyje, anot statistikų, pirmąja doze šeštadienį paskiepyti 96 klaipėdiečiai, antrąja – 84. Klaipėdoje šiuo metu yra apie 2,4 tūkst. vakcinos dozių.

Uostamiestyje abiem vakcinos dozėmis jau yra paskiepyti 12620 gyventojų, o pirmąją – 26577.

Lietuvoje pirmosios vakcinos dozės yra sulaukę 563463 gyventojai, o ir antrosios – 209572.

Sveikatos apsaugos ministerija pranešė, kad farmacijos kompanija „Moderna“ sekmadienį pristatė į Lietuvą septintąją vakcinų nuo koronaviruso (COVID-19) siuntą, kurią sudaro 19 200 dozių. Šios vakcinos per dvi dienas bus paskirstytos savivaldybėms.

Iki šios dienos Lietuva gavo 62,4 tūkst. „Moderna“ vakcinos dozių, o gyventojų skiepijimui sunaudota 60,6 tūkst.

Per praėjusią parą visoje Lietuvoje į stacionarą dėl COVID-19 ligos paguldyti dar 93 pacientai.


  2021-04-18

  17 komentarai “Koronaviruso skaičiai: Klaipėda pajudėjo juodosios zonos link”

  1. AvatarOksi (IP: 86.100.7.216)

   Nesamones nepezekit jau uzknisot

  2. AvatarAnonimas (IP: 90.131.33.111)
  3. AvatarKaras (IP: 78.61.176.27)

   Kada Eutanaziją dar kitaip eksperimentą su žmonių kūnais, kai eksperimentai aplamai uždrausti ne vienu net ir tarptautinės teisės įstatymu, kada nustosit tai vadinti skiepijimu kitaip vakcinizacija kai visa tai šlykštus melas???. Beje Jei nėra prievartos, o spaudimą ir manipuliaciją, galima pavadinti ir gi savotiška prievarta, nes tai kita pievartos forma, bet daiktus vadinant savo vardais, tai yra vis tiek prievarta. Todėl spaudimas ir manipuliacija tai ta pati prievarta, tik kita jos forma, norint daiktus vadinti tik savo vardais. O kartais turinti ir labai sunkų emocinį ir psichinį atspalvį? tai TUO LABIAU JEI JAU “SAVANORĮ” KURIS BUVO APGAULE NUŽUDYTAS NEVA NE NUO SKIEPO MIRĘS, ĮSIPAREIGOKITE BENT PER TAM TIKRĄ LAIKĄ PALAIDOTI UŽ VALSTYBINES LĖŠAS, PADENGIANT VISAS PADORAUS ŠIUOLAIKINIO LAIDOJIMO PROCEDŪRŲ IŠLAIDAS, ŠARVOJIMĄ, KARSTĄ, KREMAVIMĄ JEI ŽMOGUS PAGEIDAVO BŪTI KEMUOJAMAS, DUOBĖS KASIMĄ, NEPAMIRŠTANT RŪBŲ VELIONIUI, NUPRAUSIMO, PERENGIMO IR JEI REIKS LYDĖJIMO Į PAGAIDAUJAMĄ KREMATIUMĄ ARTIMŪJŲ APMOKĖJIMUI, NEPALIEKANT ŠIOS NAŠTOS IR TAIP SKAUSME IR AŠAROSE PASKANDINTUS ARTIMUOSIUS, TAPUS BANDOMUOJU TRIUŠIU, O GAL TIESIOG MĖSOS GABALU LENGVA RANKA NURAŠOMU IŠ GYVŪJŲ REGISTRO, ČIA KAIP TOI PATARLĖI APIE ARKLĮ KURIS PABAIGOJE VIS GI NUŠAUNAMAS. Apie nuvarytą arklį kuris vis gi nušaunamas, jis beje turi teisę prieš tai pasirinkti laidojimo būdą. Ir jam turi būti tai parnešta iš anksto apie galimas pasekmes ir pažymimas jo pasirinkimas. Elgesys su velionio palaikais ir velionio priešmirtinis pageidavimas tai šventa. Nežiūrint į tai kad jis jums yra tik nuvarytas arklys, ar mėsos gabalas, jis iš tikro buvo yra žmogus, Ir artimieji patyrę sukrėtimą, tai yra netektį, taip pat žmonės, o ne beširdžiai ir besieliai kompiuterizuoti asmens kodai su skaičiukais. Jų ašaros ir skausmas tikras. Ir sielvartas netekus artimo, kartais trunka ne vienerius metus, kartais tai labai didelė emocinė trauma.
   GAL LIETUVA PASIEKS DAR GILESNES ISTORINES AUKŠTUMAS KAIP HITLERIO LAIKAIS, KAI LAVONUS TIESIOG VIENAS ANT KITO SUMESDAVO Į DUOBĘ. NES AKI KUIE NURAŠYTI NEGARBINGOS VALSTYBĖS PENSIINIO AMŽIAUS ŽMONĖS NET GIMINAIČIŲ NETURI. Jūs esate nusikaltimų vykdytojai. LAUKIAMI NAUJOJOJO NIURNBERGO PROCESO SARAŠUOSE, I JIS LABAI DIDELIS. JŪSŲ TEISMO VALANDA ATEIS NESVARBU KIEK SPĖSITE IŠNAIKINTI ŽMONIŲ. IR BEJE NEPAMIŠKITE KAD TURITE JŪS SIELĄ, BEI SAVO SULAUKSITE IR PO SAVO PATIES KŪNO MIRTIES, BEI UŽSIDIRBSITE NEGERO UŽDARBIO, I NAUJAME GIMIME, TOKIE NUSIKALTIMAI JŪSŲ SIELOS YRAŠUOSE NEIŠSITRINS. NESVARBU KĄ RAŠYS VADOVĖLIAI. JŪS TURITE SAVO GYVENIMŲ ISTORIJĄ KAIP SIELOS, KARMOS REIKALUOSE YRA DAR VIENAS TEISMAS, NIEKAS NEBUS PAMIRŠTA, NORS NAUJAI GIMĘ JŪS VISKĄ PAMIŠITE, VISUS SAVO GYVENIMUS.

  4. AvatarTai aš (IP: 188.69.195.69)

   Nesitestuokit ir nebeliks koronosq

  5. AvatarVilnius (IP: 84.15.177.147)

   Perskaičius komentarus išvada aiški-klaipėdiečiai yra paskutiniai temnylos, dvasios ubagai, su kuriais nėra apie ką ir kalbėti!

  6. AvatarKlp (IP: 31.17.49.87)

   Eikit na su savo korona, sedesit kaleime sudai arba busit ant lauzo sudeginti, uz sita visa mesla reiks atsakyt

  7. AvatarFedot dar netot (IP: 90.131.36.147)

   Žurnaliugos parsidaveliai Klaipėda juodoji zona padaugėjo 2-3 atvejais per parą kas užsakineja tas antraštes

  8. AvatarQ (IP: 78.58.48.164)

   Na idomu kai pasaulinio lygio mokslini kai istiria korono viruso testus ir prieina viena bendra isvada visi jie serga gripu. Yad toliau ziaskime skaiciais o nerealiomis situacijomis, toliau gyvenkime virtuoliai nes dabar kas vyksta tai tim virtualus virusas nes viska skleidzia zinoasklaida o zmones toliau gyvena. Tad ka zmogai gyvenam ar atsiduodame virtualiam pasauliui ?

   • AvatarŽemaite (IP: 77.79.57.152)

    Sutinku.Taip,viską skleidžia valdžia ir žiniasklaida.

  9. AvatarKaranba (IP: 86.100.58.98)

   Man pof. Kad ir visi su gultų. Neserga tik tie kas saugosi ir netrasioja po prekybcentrius! O klaipėdiečių nenulaikysi net surises ir po lova pakišes. 😂

  10. Avatarjolanta (IP: 89.116.71.235)

   Tegu gydymo istaigos Klaipedoje neplatina koronos ir nebus juodojoje zonoje, nacialstva sedo uzpakalius surauke uz uzdaru duru ir nemato toliau savo nosies, kad pacientai jur ligonineje sturmuoja duris, trenkti pensini kai, jiems susuko vidurius ir bega i priemimo sk., nes tie pletkauninkai turi pamatyti ka nors, nes nusibodo sed3ti namuose, jie turi pasikalbeti su medikais, o sie, kad juos varytu lauk suleidzdia i vidu ir jie ten diskutuoja su tokiais pat, sulipe vienas priekito, ir dar kede prie sono prisistumia

  11. AvatarAs (IP: 86.100.72.252)

   Tokios eiles prie vakcinavimo centru ir nesugeba 100zmoniu paskiepyt????

  12. AvatarAnonimas (IP: 83.179.72.85)

   O kaip Grubliauskas gyrėsi, kad sparčiai vakcinuoja. Gal ir sparčiai, kai atsibudo.

   • AvatarMeras užsienyje (IP: 86.100.178.161)

    Nieko jis neatsibudo. Jis keliauja. Jam dzin miestas ir miestiečiai. Tiek neišmirs, kad jam dviejų atlyginimų neišmokėtų.

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3C, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt