P0

Sportas

Baseine kol kas veiks tik sporto salė

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2021-04-22


Klaipėdos baseinas praneša nuo balandžio 26-osios, pirmadienio, atnaujinantis sporto klubo veiklą, t.y. dėl karantino bus galima lankytis tik baseino sporto salėje.

Apociatyvi nuotr.

Kad procesas būtų greitesnis, būtina dalyvių registracija. Išsirinkę tinkamą laiką, spausite rezervuoti, rezervuoti vietą gali tik baseino klientas. Kitu atveju prašoma paskambinti telefonu +370 630 93111 ir užsiregistruoti su registratūros darbuotojo pagalba. Apsilankymo trukmė bus 1,5 val. (įskaitant persirengimą, sportą, prausimąsi).

Ateiti į sporto kompleksą galima 10 min. anksčiau arba 10 min. vėliau nuo pasirinkto rezervacijos laiko. Atvykus anksčiau ar pavėlavus klientas nebus įleidžiamas. Daugiau informacijos ir registracija – čia.

Baseino atstovai atkreipia dėmesį, kad visų klientų narystės, kurie nenorės naudotis sporto klubo paslaugomis, ir toliau bus neaktyvios iki kol visas kompleksas pradės veikti. Atnaujinus viso komplekso veiklą, sustabdytos narystės bus aktyvuotos tą pačią dieną.

Klientų, kurie norės sportuoti klube, narystės bus aktyvuotos nuo pirmo apsilankymo. Neregistruoti klientai į sporto kompleksą nebus įleidžiami.


  2021-04-22

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt