Baseine kol kas veiks tik sporto salė

Sportas
Avatar photoAtvira Klaipėda
2021-04-22

Klaipėdos baseinas praneša nuo balandžio 26-osios, pirmadienio, atnaujinantis sporto klubo veiklą, t.y. dėl karantino bus galima lankytis tik baseino sporto salėje.

Apociatyvi nuotr.

Kad procesas būtų greitesnis, būtina dalyvių registracija. Išsirinkę tinkamą laiką, spausite rezervuoti, rezervuoti vietą gali tik baseino klientas. Kitu atveju prašoma paskambinti telefonu +370 630 93111 ir užsiregistruoti su registratūros darbuotojo pagalba. Apsilankymo trukmė bus 1,5 val. (įskaitant persirengimą, sportą, prausimąsi).

Ateiti į sporto kompleksą galima 10 min. anksčiau arba 10 min. vėliau nuo pasirinkto rezervacijos laiko. Atvykus anksčiau ar pavėlavus klientas nebus įleidžiamas. Daugiau informacijos ir registracija – čia.

Baseino atstovai atkreipia dėmesį, kad visų klientų narystės, kurie nenorės naudotis sporto klubo paslaugomis, ir toliau bus neaktyvios iki kol visas kompleksas pradės veikti. Atnaujinus viso komplekso veiklą, sustabdytos narystės bus aktyvuotos tą pačią dieną.

Klientų, kurie norės sportuoti klube, narystės bus aktyvuotos nuo pirmo apsilankymo. Neregistruoti klientai į sporto kompleksą nebus įleidžiami.

Žymos: |

Komentarai:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. IP adresas bus rodomas viešai. Būtini laukeliai pažymėti * ženklu.

Pranešti apie klaidą

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.

PANAŠŪS STRAIPSNIAI

Spyglys

Apmokestinti parkingą prie krepšinio arenos ir baseino!*

Kad būtų teisibe: išmintingoji Klaipėdos valdžia nuo liepos 1 d. apmokestino vietine rinkliava automobilių stovėjimą prie futbolo stadiono Sportininkų gatvėje ...
2024-07-01
Skaityti daugiau

Sportas

Atidaryta atnaujinta KU sporto salė

Ketvirtadienį atidaryta atnaujinta Klaipėdos universiteto (KU) Socialinių ir humanitarinių mokslų fakulteto sporto salė. Į ją savarankiškai ir saugiai patekti bei ...
2024-06-06
Skaityti daugiau

Sportas

Sportuojant rinktos lėšos kūdikių namams

Uostamiestyje septintą kartą vykusioje gerumo akcijoje „Para-tonas“ dalyvavo 170 dalyvių, iš kurių jauniausiam – tik šešeri metai. Šiemet didinant gretas ...
2024-06-06
Skaityti daugiauPin It on Pinterest

Share This