P0

Uostas ir jūra

Kviečia leistis į virtualią kelionę jūromis ir vandenynais

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2021-04-22


Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcijai 2021-ieji – ypatingi metai. Birželio 3-ąją Uosto direkcija švęs 30-ąjį savo gimtadienį ir visus, besidominčius ar susijusius su uosto veikla, kviečia jubiliejų paminėti kartu – leistis į virtualią kelionę per 30 skirtingų pasaulio jūrų uostų. Norintiems keliauti kartu reikia prisijungti prie žingsnių iššūkio „30 jūrmylių kartu!“ nemokamoje mobiliojoje programėlėje „#walk15“.

Kasdien atvykstantys ir išvykstantys laivai Klaipėdą sujungia su pagrindiniais Europos, Šiaurės bei Pietų Amerikos, Afrikos ar net Tolimųjų Rytų uostais.

„Tarp pelų būna ir grūdų. Kai pasaulis sunkiai atrakina kelionių spynas, mes, Klaipėdos uostas, švęsdami 30-ąjį savo jubiliejų, keliame bures ir kviečiame jus į iškilią kelionę. Perplaukdami marias, jūras, vandenynus, aplankysime 30 uostų įvairiuose pasaulio žemynuose. Pasisveikinsime, paklausime, kaip gyvena jie, ir birželio 3 d. grįšime į savo gimtąjį uostą Klaipėdą. Kviečiame – būkite mūsų komandos nariais, prisijunkite prie mūsų šventės. Mylėkite jūrą ir uostą, nes tik vieną turime. Na, o mūsų mažas „#walk15“ laivelis tikrai visus sutalpins. Įdomios kelionės!“ – pranešime spaudai kviečia Klaipėdos jūrų valstybinio uosto direkcijos generalinis direktorius Algis Latakas.

Nepriklausomo Klaipėdos uosto gimtadieniui programėlėje „#walk15“ skirto žingsnių iššūkio „30 jūrmylių kartu!“ tikslas – ne tik aktyviai paminėti Uosto direkcijos gimtadienį, bet ir susipažinti su jo istorija, įdomiais faktais bei kasdiene veikla. Visus iššūkio dalyvius reguliariai pasieks informatyvios žinutės iš uosto gyvenimo bei įdomūs faktai apie virtualiai pasiektus pasaulio uostus.

„Sveikiname Klaipėdos uostą pasitinkant įspūdingą gimtadienį ir džiaugiamės šia proga galėdami leistis į išskirtinę kelionę aplink pasaulį. Kviečiame visus, norinčius susipažinti su uosto veikla, istorija bei egzotiškomis jūrų kryptimis, prisijungti ir keliauti kartu. 30 tūkst. ir daugiau žingsnių iššūkyje nuėjusius dalyvius apdovanosime specialiais 30-ojo Uosto direkcijos gimtadienio diplomais, o aktyviausiųjų ėjikų lauks ir išskirtiniai gimtadienio prizai“, – sako mobiliosios programėlės „#walk15“ kūrėja Vlada Musvydaitė.

Iššūkyje dalyvių surinkti žingsniai bus konvertuojami į jūrmyles, kuriomis bus skaičiuojamas dalyvių bendrai įveiktas atstumas ir kartu pasiekti uostai. Realiu laiku stebėti virtualios kelionės eigą galima specialiame „30 jūrmylių kartu!“ puslapyje, spustelėjus ČIA.

Aktyviai žingsniuoti, taip palaikyti gimtadienį minintį Klaipėdos uostą bei susipažinti su jo veikla dalyviai kviečiami iki birželio 3 d. Iššūkyje galima dalyvauti už savo atstovaujamą įmonę.

Prisijungti prie iššūkio galima parsisiuntus nemokamą mobiliąją vaikščiojimo programėlę „#walk15“ iš savo telefone esančios „App Store“, „Google Play“ arba „Huawei Appgallery“ aplikacijos.

INFORMACIJA

Klaipėdos uostas yra svarbiausias ir didžiausias Lietuvos transporto centras, kuriame susijungia jūros, sausumos bei geležinkelio keliai iš rytų bei vakarų. Šiandien uoste dirba 14 skirtingų, stambių krovos, laivų remonto ir gamybos kompanijų, teikiančių visas su jūros verslu bei krovinių priėmimu susijusias paslaugas. Uoste veikia daugiau kaip 30 specializuotų terminalų. Skaičiuojama, kad uostas ir su juo susijusi veikla sukuria daugiau kaip 6 proc. valstybės BVP.


  2021-04-22

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt