P0

Spyglys

Su kuo skiepyti, Sauliau?* (4)

Spyglys
2021-04-27


Spyglys visada palaiko konstruktyvią kritiką, kad ir kas ją dėstytų – liberalai, socialdemokratai, centristai ar šiaip kokio nors visuomeninio rinkimų komiteto atstovai. Lygiai taip pat jis yra nepakantus nepagrįstam politiniam tuščiažodžiavimui. O tokiam tikrai galima priskirti antradieninį mūsų miestelio opozicijos atstovo, liberalo Sauliaus Budino pasisakymą „Atviroje Klaipėdoje”.

Sauliaus keliamas klausimas yra tikrai labai aktualus, kaip mėgdavo sakyti premjeras Adolfas Šleževičius. Ir jis ateityje nedelsiant, be jokios gaišaties, bus sprendžiamas, kaip sakydavo buvęs Sauliaus bendrapartietis Eligijus Masiulis.

Bet ar tikrai galima, Sauliau, kalbant apie parkavimą rėžti, jog „mūsų mieste senjorų vakcinavimas nevyksta sklandžiai”. Gal reikėjo prieš taip skambiai konstatuojant atsidaryti registracijos programą? Atidarius ją vaizdelis, taip sakant, labai įdomus.

Su kuo, Sauliau, dabar reikėtų vykdyti tą sklandžią senjorų vakcinaciją? Su jūros ar su švęstu vandeniu?

*Šios rubrikos nerekomenduojama skaityti itin jautriems. Spyglio humoras arba kritika yra itin juodi ir kandūs. Švelnių ar rimtų dalykų ieškokite visose kitose „Atviros Klaipėdos” rubrikose.


  2021-04-27

  4 komentarai “Su kuo skiepyti, Sauliau?*”

  1. AvatarAnonimas (IP: 84.15.190.136)

   Jei vyktų sklandi vakcinacija – niekas nakcinų neatimtų. Nevykėlių valdžia

  2. AvatarNikulinas (IP: 86.100.19.206)

   Kai buvo vakcinų, kažkodėl nelabai tvarkingai vyko vakcinacija. Chaosas kažkoks. Kai leido visiems skiepytis, vakcinų ir pritrūko, tačiau tai nereiškia, kad senjorai visi jau paskiepyti. Tad, Spygly, nereikia juokauti tokiais dalykais. Situacija tikrai nėra gera.

  3. AvatarNikulinas (IP: 86.100.19.206)

   Spygly, jeigu nėra vakcinos, tai jau reiškia, kad vakcinacija vyksta sklandžiai? Labai juokinga.

   • AvatarSpygliukas (IP: 84.15.190.11)

    O tai Klaipėdos valdžia tas vakcinas gamina, užsakinėja ar tiekia?

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3C, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt