P0

Kriminalai ir nelaimės

Klaipėdietis įtariamas latviško vairuotojo pažymėjimo suklastojimu

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2021-05-03


Šeštadienį Valstybės sienos apsaugos tarnybos pareigūnams tikrinant keltu iš Vokietijos atplaukusio 36-erių klaipėdiečio dokumentus, „Opel Insignia“ su vokiškais registracijos numeriais vairavęs vyras pateikė jo jo vardu išduotą latvišką vairuotojo pažymėjimas. Detaliai ištyrus dokumentą paaiškėjo, kad tai, galimai, yra visiška klastotė.

Dėl dokumento suklastojimo ar disponavimo suklastotu dokumentu pradėtas ikiteisminis tyrimas. Už tai gresia areštas arba laisvės atėmimas iki 4 metų.

Anot pasieniečių pranešimo, klaipėdietis buvo uždarytas į areštinę, kurioje praleido visą naktį. Sekmadienį po apklausos jis paleistas skyrus kardomąsias priemones rašytinį pasižadėjimą neišvykti ir įpareigojimą periodiškai registruotis policijos įstaigoje. Automobilis jam grąžintas.


  2021-05-03

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3C, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt