P0

Svarbu, Sveikata

Naujas Slaugos skyrius – Klaipėdos miške (2)

Virginija Spurytė

Virginija Spurytė
2021-05-05


Respublikinė Klaipėdos ligoninė planuoja rekonstruoti vieną savo pastatą ir jame įrengti Slaugos skyrių.

Paviešintuose projektiniuose pasiūlymuose nurodoma, jog planuojama rekonstruoti P. Lideikio g. 4 esantį pastatą, kuris yra sklype, ir pietinėje, ir vakarinėje, ir šiaurinėje pusėje besiribojančiame su Klaipėdos mišku.

Projektuotojų vizualizacija

Šis pastatas anksčiau buvo naudojamas Klaipėdos tuberkuliozės ligoninės reikmėms. Ši įstaiga buvo reorganizuota prijungimo būdu ir tapo Respublikinės Klaipėdos ligoninės Tuberkuliozės filialu. Didžioji dalis jo paslaugų teikiama P. Lideikio g. 2 esančiose patalpose, o P. Lideikio g. 4 esančiame pastate pastaruoju metu buvo įsikūrę ligoninės administracijos darbuotojai.

Projektiniuose pasiūlymuose, kuriuos parengė UAB “Archko” (projekto vadovas Stanislovas Lukšas ), teigiama, jog pastatą P. Lideikio g. 4 numatoma rekonstruoti gerinant gydimo paslaugas bei atsisakant tuberkuliozinės ligoninės paskirties ir įrengiant Respublikinės Klaipėdos ligoninės Slaugos skyrių.

Projektuotojų vizualizacija

Įvažiavimas į sklypą išlieka esamas iš P. Lideikio g. Sklypo ribose bus įrengta 31 automobilių stovėjimo vieta – tiek, kiek reikia pagal teisės aktus.

Projektiniuose pasiūlymuose rašoma, jog esama vieno aukšto pastato dalis bus pakelta iki dviejų aukštų, įrengiama nauja vidinė laiptinė.

Pirmame aukšte numatomos palatos, personalo persirengimo ir poilsio patalpos, hemodializės patalpos, o antrajame – palatos, gydytojų kabinetai, poilsio patalpos,  procedūrų kabinetai bei masažo ir kineziterapijos kabinetai.

Pastate numatoma įrengti ir liftą, kad planuojamo slaugos skyriaus pacientai galėtų patogiai judėti tarp aukštų.

Pastatas bus apšiltinamas, sutvarkomas fasadas, jo apdailai naudojant metalą, medį ir stiklą.

Projektuotojų vizualizacija

Respublikinės Klaipėdos ligoninės atstovai kol kas nesidalijo informacija apie planus rekonstruoti šį pastatą – nepavyko sužinoti, nei kada planuojama atidaryti naują Slaugos skyrių, nei numatomos investicijų sumos. Nuo komentarų susilaikyta, nes esą šiuo metu dar tik rengiami projektai – tiek rekonstrukcijos, tiek investicinis.

Respublikinės Klaipėdos ligoninės Palaikomojo gydymo ir slaugos skyrius, kuriame yra 30 vietų, šiuo metu veikia Bangų gatvėje.


  2021-05-05

  2 komentarai “Naujas Slaugos skyrius – Klaipėdos miške”

  1. AvatarAnonimas (IP: 195.14.178.142)

   Tuberkulioze sergantys pacientai gydomi P.Lideikio 2 adresu.

  2. Avataro kur dėsis (IP: 78.57.217.118)

   tuberkulioze sergantys ? Ar jų jau nebeliko?

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3C, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt