P0

Spyglys

Superkandidatas!* (1)

Spyglys
2021-05-10


Spyglys visiškai nesupranta to šaršalo ir pasipiktinimo, kuris tarp mūsų miestelio istablišmento kilo po to, kai praėjusią savaitę „Atvira Klaipėda” pranešė, kad tarp norinčiųjų vadovauti legendomis apipintam Klaipėdos regiono atliekų tvarkymo centrui yra ir Klaipėdos miesto tarybos bei mero sekretoriato vadovas Modestas Vitkus.

Kuklia Spyglio nuomone, visą tą košę verda tik baisūs pavyduoliai, nes nė vienas iš jų negali pasigirti tokiais sugebėjimais, apie kuriuos net trijų dalių filmas sukurtas! 

Taigi, Spyglys drąsiai konstatuoja, jog tik Super M panaudodamas savo super galias išgelbės mus nuo grėsmingų padarų pigiuose kostiumuose, įsitvirtinusių ar bandančių įsitvirtinti neišsemiamuose klaipėdietiškų atliekų srautuose.

*Šios rubrikos nerekomenduojama skaityti susipykusiems su humoro jausmu ar stokojantiems fantazijos, nes nieko rimto čia tikrai nerasite, Spyglio humoras iš viso yra sunkiai suprantamas, juodas ir kandus. Rimtų dalykų ieškokite visose kitose „Atviros Klaipėdos” rubrikose.


  2021-05-10

  Vienas komentaras apie “Superkandidatas!*”

  1. AvatarO (IP: 88.119.136.56)

   Aš galvojau tik Vilnius turi Betmeną, pasirodo ir Klaipėda !
   Ir labai džiugu, KRATC dabar su šiukšlintojais susidoros be problemų !
   Sekmės su konteineriais !

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3C, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt