P0

Kriminalai ir nelaimės

Dituvoje sudegė namas, Klaipėdoje – paspirtukas

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2021-05-17


Per praėjusias 3 paras šalies ugniagesiai gelbėtojai vyko gesinti 73 gaisrų ir atliko 70 gelbėjimo darbų. Gaisrų metu traumuoti du žmonės.

Penktadienį paryčiais Klaipėdos rajone, Dituvoje, atvira liepsna degė gyvenamasis namas. Iki atvykstant ugniagesiams iš jo išsigelbėjo 3 žmonės. Du vyrai patyrė įvairių kūno nudegimų. Po medikų apžiūros jie buvo išgabenti į ligoninę. Gaisro metu sudegė ir sukrito namo stogas, išdegė vidaus patalpos ir gyventojų turtas. Ugniagesiai iš namo išnešė dujų balioną.

Penktadienį mažiau nuostolių padaręs gaisras kilo ir Klaipėdoje, Statybininkų pr. esančio daugiabučio rūsyje. Gaisro metu apdegė elektrinio paspirtuko degios dalys, stalas, aprūko patalpa. Gaisras užgesintas parankinėmis priemonėmis.


  2021-05-17

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt