P0

Fotoreportažai, Kultūra

„Faustas“ pagaliau pasirodė žiūrovams (1)

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2021-05-21


Penktadienio vakarą įvyko kone pusmetį laukta gyva Klaipėdos valstybinio muzikinio teatro šokio spektaklio „Faustas“ premjera – iki tol pandemijos metu meno kolektyvų atskirai repetuotas, spektaklis metų sandūroje buvo pristatytas LRT kanale.

 Martyno Aleksos  ir Vytauto Petriko nuotr. 

Klaipėdos valstybinio muzikinio teatro gerbėjai šokio spektakliu „Faustas“ gėrėsis tris dienas: visi bilietai išpirkti, o nesuspėję jų įsigyti laukiami rudenį.

„Faustas“ – choreografo Roberto Bondaros, muzikos vadovo ir dirigento Modesto Barkausko, scenografės Martynos Kander ir Klaipėdos valstybinio muzikinio teatro kolektyvo kūrybinis darbas.

„Šokio spektaklis „Faustas“ – glaudi parinktos muzikos ir subtilaus šokio dermė“, – pranešime cituojama profesorė, muzikologė Daiva Kšanienė.

„Faustas“ žavi savo jaunų atlikėjų veržlumu ir sparčiu tobulėjimu. Džiugu, kad tai pamatė, įvertino ir sukurtu spektakliu yra patenkintas žinomas lenkų choreografas Robertas Bondara. Jo dėka Klaipėdoje užgimė nauja, kitur nestatyta „Fausto“ interpretacija. Baleto trupei didelis įpareigojimas, kai atvyksta žinomas choreografas ir nori įgyvendinti savo sumanymą. Puiki ir dirigento Modesto Barkausko sustyguota spektaklio muzika. Didžiuojamės, kad po karantino išbandymų spektaklis užgimė kaip visuma, kad tai pagaliau įvyko! Pagaliau susijungė sielos“, – sako Klaipėdos valstybinio muzikinio teatro vyriausiasis choreografas Aurelijus Liškauskas.

Kultūros straipsnių vidus


  2021-05-21

  Vienas komentaras apie “„Faustas“ pagaliau pasirodė žiūrovams”

  1. AvatarJūra (IP: 88.119.134.9)

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt