P0

Spyglys

Geri darbai nepamirštami* (2)

Spyglys
2021-05-25


Spyglys turi pastebėti, kad ne visai teisybę rašo miestelio dienraštis „Vakarų ekspresas”, skelbdamas, kad uostamiesčio šiukšlių karaliaus kėdė yra laisva. Matyt, ir publikacijos autorius, ir redaktorius užmiršo tai, kad gamta tuštumos nemėgsta. 

Tyliai po 18 metų karaliaus Šarūno apleistas sostas tikrai nėra laisvas net neramiu pereinamuoju laikotarpiu.  Jį taip pat tyliai užėmė regentė Gražina. Ta pati, kuri ne tik buvo mero rinkimų komiteto steigėja, bet ir uoliai dirbo rinkimų kampanijos metu, visokeriopai padėjo rinkimų štabe, sprendė juridinius klausimus su Vyriausiaja rinkimų komisija.

Tad Spyglys konstatuoja, kad nė vienas geras darbas mūsų miestelyje nėra pamirštamas, nė už vieną nelieka neatlyginta. Tik nesupranta jis vieno – kam tai reikia daryti paslapčia, lyg kokį nusikaltimą: iki šiol prie amžino verslo kontoros kontaktų jokios žymos apie regentę. Atrodo, kad sekretorė tokiai svarbiai įstaigai vadovauja…

 

*Šios rubrikos nerekomenduojama skaityti susipykusiems su humoro jausmu ar stokojantiems fantazijos, nes nieko rimto čia tikrai nerasite, Spyglio humoras iš viso yra sunkiai suprantamas, juodas ir kandus. Rimtų dalykų ieškokite visose kitose „Atviros Klaipėdos” rubrikose.


  2021-05-25

  2 komentarai “Geri darbai nepamirštami*”

  1. Avatarbaisu (IP: 84.15.182.9)

   Absoliutus voratinklis, visiškai korumpuotas miestas.

  2. AvatarMindaugas (IP: 193.219.155.29)

   Todėl Pirmasis miesto sekretorius ir galvojo, kad gali būti tinkamas kandidatas 😀

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt