P0

Spyglys

Kai nėra funkcijų ir užduočių*

Spyglys
2021-05-25


Spyglys nori pasidžiaugti, kad tarp vadovaujančiųjų mūsų miesteliui netrūksta kūrybingų ir iniciatyvių žmonių. Tokiems tikrai galima priskirti naujausią miesto galvos patarėją Andrių Daujotą. 

Turėjo žmogus patarinėti merui dėl Mėlynojo proveržio strategijos, dirbti daug su VšĮ „Klaipėda ID” ir miesto bendruoju planu, bet iki šiol jokių funkcijų ir užduočių skirtingai nei kolegos dar neturi, nors jau ir prabėgo daugiau nei pusmetis nuo įkurtuvių rotušėje. 

 

Tačiau iškart matyti, kad žmogus ne tik jaučia atsakomybę už mokesčių mokėtojų pinigus, iš kurių jam mokama alga, tad kūrybingai pasižiūrėjo į tokią nedėkingą situaciją ir susirado sau veiklos – ėmė informuoti vairuotojus, kur nederėtų mieste viršyti greičio, nes tykoja baisieji trikojai.

Visgi Spyglys abejoja, ar tikrai reikėjo užsiimti tokia veikla, kuri sumažina iš kelių gaidelių surenkamų lėšų įplaukas į tą patį biudžetą, iš kurio patarėjas algą gauna. Tad dygliuotasis tikisi, kad vyriausias kelių policininkas Mindaugas artimiausiu metu, pavyzdžiui, per viešą Eismo saugumo komisijos posėdį pasakys savo nuomonę apie šį reikaliuką.

*Šios rubrikos nerekomenduojama skaityti susipykusiems su humoro jausmu ar stokojantiems fantazijos, nes nieko rimto čia tikrai nerasite, Spyglio humoras iš viso yra sunkiai suprantamas, juodas ir kandus. Rimtų dalykų ieškokite visose kitose „Atviros Klaipėdos” rubrikose.


  2021-05-25

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt