P0

Politika, Svarbu

Klaipėdos merui patarinės buvęs Palangos oro uosto vadovas (8)

Martynas Vainorius

Martynas Vainorius
2020-11-19


Nuo šio pirmadienio Klaipėdos mero Vytauto Grubliausko patarėju pradėjo dirbti iki tol Palangos oro uostui vadovavęs Andrius Daujotas.

Andrius Daujotas. linkedin.com nuotr.

Meras teigia, jog naująjį patarėją rinkosi iš trijų kandidatų.

„Kas ieško, tas randa. Ne džiaze kaip matot (mero sekretoriate yra ne vienas Klaipėdos pilies džiazo savanoris – M. V. ). Visų pirma tai yra vadinamosios jaunosios kartos vadovas, turintis puikią patirtį stambių projektų įgyvendinime ir strategiškai svarbių įmonių valdyme. Šitos dvi pozicijos liaudiškai tariant mane labiausiai užkabino. Kitas dalykas, nekartą su juo teko bendrauti dėl regioninės skrydžių pritraukimo programos. Trečias – ne kartą teko matyti ir stebėti, kad Mėlynojo proveržio strategija jam yra įdomus projektas. Kita vertus, tai vienas iš ryškesnių inžinerinio fronto, inžinerinės bendruomenės atstovų čia mūsų visų kultūrininkų, socialinės, humanitarinės pakraipos kontekste”, – teigė V. Grubliauskas.

Jis tikino, kad buvo nusižiūrėjęs tris kandidatus ir su visais bendravo neslėpdamas, jog nenori sukelti jokių lūkesčių bei galiausiai dėl minėtų faktorių pasirinko A. Daujotą.

Pats A. Daujotas teigė sulaukęs mero kvietimo ir nusprendė priimti pasiūlymą, nes yra pats klaipėdietis ir nori prisidėti prie uostamiesčio reikalų „užvaldo viską”.

Paklaustas, ar nesibaimina, kad tokiose politinio pasitikėjimo pareigose gali tekti neilgai (nuo kadencijos pradžios mero patarėjų pareigas jau paliko Leonas Makūnas ir Artūras Šulcas), A. Daujotas teigė, kad šiais pandemijos laikais niekas niekur negali būti tikras dėl savo ateities, kad ir kokią darbo sutartį turėtų.

„Reikia tiesiog daryti darbą gerai ir labai gerai. Kol reikės mano patarimų, kol aš galėsiu prisidėti savo žiniomis ir patirtimi, nematau jokių problemų”, – sakė pašnekovas.

Jis teigė patarinėsiantis merui dėl Mėlynojo proveržio strategijos, dirbs daug su VšĮ „Klaipėda ID” ir miesto bendruoju planu – tai busią pagrindiniai strateginiai jo darbai.

A. Daujotas sakė Palangos oro uostui vadovavęs beveik dvejus metus, Prieš tai vadovavo Šiaulių oro uostui, teko dirbti „Fortum Klaipėda”, Uosto direkcijoje, Saugios laivybos administracijoje, privačiose kompanijose.


  2020-11-19

  8 komentarai “Klaipėdos merui patarinės buvęs Palangos oro uosto vadovas”

  1. AvatarGėda (IP: 86.100.21.97)

   tikra gėda už mera. Šiuo savo veiksmu jis pademonstruoja, kad yra stipriai įtakojamas eksmero Tar……, kurio komandoje dirbo Audra Daujotienė. Koks gali būti vadovas, jei turbūt visur įsidarbino “per mamą”? A. Daujotas sakė Palangos oro uostui vadovavęs beveik dvejus metus, Prieš tai vadovavo Šiaulių oro uostui, teko dirbti „Fortum Klaipėda”, Uosto direkcijoje, Saugios laivybos administracijoje, privačiose kompanijose. BŪDAMAS 40 metų JAU SPĖJO PADIRBĖTI DAUG ĮMONIŲ. TAI REIŠKIA, KAD NIEKUR NEPRITAMPA. LAIKO kol dar galima kentėti.

   • Avatarto Gėda (IP: 88.118.166.87)

    Kad zmogus dirba daug kur nereiskia, jog niekur nepritampa. Tai yra normali kasdienybe. Jums labai pasisieke jei dirbote tik vienoje imoneje, bet tai reiksti, jog esate maziau kompetetingas (jusu niekas nekviecia), bailiukas ir bijoti rizikuoti.
    Bet aisku auskciau mineto pono pareigos gali buti susijusios ir su mamo protegavimu ir todel jis ir judejo nuo vienos stoteles prie kt. Jei turite irodymus dekite ant stalo:)

  2. AvatarBezdalas (IP: 78.63.37.48)

   Jei neklystu , Klaipėda ID vadovas atsistatydinęs. Tai kodėl Daujotas neina vadovauti ? Lengva mero pašonėje patarinėti, o ne dirbti realų darbą.

  3. AvatarZydra (IP: 86.100.109.135)

   Geras pasirinkimas.Sėkmės Andriui.Svarbu tik,kad būtų įsiklausoma į patarimus….

  4. Avatarjokio stebuklo (IP: 81.7.91.14)

   Audros Daujotienės Daujotas. Kas, kad ne iš džiazo. Tai koks išsilavinimas mero dūdoriaus kontekste?

  5. AvatarAnonimas (IP: 90.140.189.73)

   Turetu gedos dar replikuoti..ne dziaze kaip matot, kai puse dziazo isidarbines

  6. Avatarkam jam patarėjas? (IP: 90.131.35.16)

   Merui paparinėk nepatarinėjęs, miestas dvokė nyko ir toliau taip bus, grubliauskas beviltiškas tas visiems iki vieno senai aišku!

   • AvatarNuomonė (IP: 84.15.188.160)

    Jai meras neklausys, mamai pasiskus😂😂😂

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3C, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt