P0

Kriminalai ir nelaimės

Kvaišalų internetu užsisakiusiam klaipėdiečiui – 9 tūkst. eurų bauda

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2021-05-26


Teismas paskelbė nuosprendį byloje, kurioje 25-erių klaipėdietis pripažintas kaltu dėl psichotropinės medžiagos kontrabandos bei neteisėto jos disponavimo neturint tikslo jos platinti. Vaikinui skirta 9 tūkst. eurų bauda.

Bylos duomenimis, nuteistasis praėjusių metų balandį internetu užsisakė ir iš Nyderlandų Karalystės atsisiuntė kiek daugiau nei 0,6 gramo psichotropinės medžiagos – kokaino. Siuntai pasiekus Lietuvą bei įtarus, kad joje yra galimai psichotropinių medžiagų, ji buvo sulaikyta Vilniaus teritorinės muitinės pašto poste ir pradėti procesai siuntos gavėjo tapatybei nustatyti.

Pareigūnai nustatė kvaišalus iš užsienio parsisiuntusį jaunuolį, kuris dėl tokių savo veiksmų buvo patrauktas baudžiamojon atsakomybėn ir teisiamas Klaipėdos apygardos teisme. Klaipėdietis, norėdamas išvengti teistumo, neigė, jog psichotropines medžiagas siuntėsi jis pats. Anot prokuratūros pranešimo, nuteistasis sukurpė kitą istoriją ir tvirtino, jog pranešimą apie gautą siuntą jis paėmė iš svetimos pašto dėžutės, norėdamas siuntą pasisavinti. Jo teigimu, kas buvo siuntos viduje jis nenutuokė.

Teismas, nepatikėjęs tokia įvykių versija, jaunuolį pripažino kaltu ir skyrė jam 9 tūkst. eurų baudą, įpareigojant ją sumokėti per vienus metus nuo nuosprendžio įsiteisėjimo.

Šis teismo nuosprendis dar gali būti skundžiamas Lietuvos apeliaciniam teismui.


  2021-05-26

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3C, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt