P0

Spyglys

Nelaisvės partija* (2)

Spyglys
2021-05-26


Paskaitė Spyglys mūsų miestelio laikraštyje „Klaipėda” apie tai, kaip Laisvės pirmininkės pavaduotojas, susisiekimo ministro patarėjas Mindaugas Tarnauskas per policiją ir teismus bandė patvarkyti klaipėdietį Arūną Marčauską už tai, kad jis negražų memą apie partijos pirmininkę sukūrė, ir eilinį kartą suprato, jog laisvės ištroškę rinkėjai gavo vilką avies kailyje. 

Atvejis su memu dar kartą išryškino ministro patarėjo, vieno iš svarbiausių šalies laisvūnų patologiją. Juk čia ta pati asaba, kuri darbo metu „Atvirai Klaipėdai”, išdrįsusiai paviešinti, kad partijos konsultantas Klaipėdos klausimais užsimojo tapti šiukšlių karaliumi, per veidaknygę grasino, kad „tų 17 patreonų, kuriuos turite gali ir neužtekti sumokėti baudų”.

O apie garsiąsias Laisvės partijos įstatymo pataisas, numatančias baudomis išrauti  neapykantą ir patyčias, jau net ir kalbėti neverta. 

Manantiems, kad Spyglys čia jau perlenkia lazdą ir su tais laisvūnais tikrai nėra jau taip baisu, dygliuotasis siūlo susipažinti su Klaipėdos šviesulio Lino Poškos, kurį šviesaus atminimo Leonidas Donskis buvo pavadinęs vieninteliu iš lietuvių, patenkančių į Daniilo Charmso, Igorio Gubermano ir Levo Rubinšteino literatūrinę kompaniją, sugebančią ir drįstančią demaskuoti kvailybę ir puikybę bet kur ir bet kada, mintimis. 

„Šiandienos Lietuvos klausimas yra, ar asmens laisvė gali turėti priešą Laisvės partijos pavidale. Eugenijus Gentvilas sako, kad negali, viskas čia čiki piki. Aš nesu tuo taip labai tikras”, – veidaknygėje brūkštelėjo ši renesansinė asmenybė, gyvenanti mūsų dienomis. 

„Tegyvuoja Raudonoji „laisvės partija, neapykantos ir koronos nugalėtoja!” Labai viskas primena 80-uosius”; „Kad kažkaip mano jaunystėj taip baisiai nebebuvo. Čia labiau stalininis komjaunimas”, – iškart ataidėjo keletas intelektualių klaipėdiečių minčių į L. Poškos pastebėjimą. 

*Šios rubrikos nerekomenduojama skaityti susipykusiems su humoro jausmu ar stokojantiems fantazijos, nes nieko rimto čia tikrai nerasite, Spyglio humoras iš viso yra sunkiai suprantamas, juodas ir kandus. Rimtų dalykų ieškokite visose kitose „Atviros Klaipėdos” rubrikose.


  2021-05-26

  2 komentarai “Nelaisvės partija*”

  1. AvatarArtiomas (IP: 86.100.115.25)

   Ar nelaisvė yra tik neapykantos įstatyme? Nelaisvi ir raudoni arba lobistais tapo, nes atidirbineja grupei žmonių. Čia liberalai vieningi, kai kalbama apie nuskriaustųjų seksualinių mažumų grupę, kai buvo pateiktas Partnerystės istatymas.

  2. AvatarJons (IP: 188.69.215.93)

   Abu vienas kito verti. Marčiauskas lygiai taip pat peržengia ribas partinėje propagandinėje kovoje būdamas LRLS nariu ir tokiais purvinais būdais kovodamas su konkuruojančiais kitais liberalais.

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt