Nelaisvės partija* (2)

Spyglys
Spyglys
2021-05-26

Paskaitė Spyglys mūsų miestelio laikraštyje „Klaipėda” apie tai, kaip Laisvės pirmininkės pavaduotojas, susisiekimo ministro patarėjas Mindaugas Tarnauskas per policiją ir teismus bandė patvarkyti klaipėdietį Arūną Marčauską už tai, kad jis negražų memą apie partijos pirmininkę sukūrė, ir eilinį kartą suprato, jog laisvės ištroškę rinkėjai gavo vilką avies kailyje. 

Atvejis su memu dar kartą išryškino ministro patarėjo, vieno iš svarbiausių šalies laisvūnų patologiją. Juk čia ta pati asaba, kuri darbo metu „Atvirai Klaipėdai”, išdrįsusiai paviešinti, kad partijos konsultantas Klaipėdos klausimais užsimojo tapti šiukšlių karaliumi, per veidaknygę grasino, kad „tų 17 patreonų, kuriuos turite gali ir neužtekti sumokėti baudų”.

O apie garsiąsias Laisvės partijos įstatymo pataisas, numatančias baudomis išrauti  neapykantą ir patyčias, jau net ir kalbėti neverta. 

Manantiems, kad Spyglys čia jau perlenkia lazdą ir su tais laisvūnais tikrai nėra jau taip baisu, dygliuotasis siūlo susipažinti su Klaipėdos šviesulio Lino Poškos, kurį šviesaus atminimo Leonidas Donskis buvo pavadinęs vieninteliu iš lietuvių, patenkančių į Daniilo Charmso, Igorio Gubermano ir Levo Rubinšteino literatūrinę kompaniją, sugebančią ir drįstančią demaskuoti kvailybę ir puikybę bet kur ir bet kada, mintimis. 

„Šiandienos Lietuvos klausimas yra, ar asmens laisvė gali turėti priešą Laisvės partijos pavidale. Eugenijus Gentvilas sako, kad negali, viskas čia čiki piki. Aš nesu tuo taip labai tikras”, – veidaknygėje brūkštelėjo ši renesansinė asmenybė, gyvenanti mūsų dienomis. 

„Tegyvuoja Raudonoji „laisvės partija, neapykantos ir koronos nugalėtoja!” Labai viskas primena 80-uosius”; „Kad kažkaip mano jaunystėj taip baisiai nebebuvo. Čia labiau stalininis komjaunimas”, – iškart ataidėjo keletas intelektualių klaipėdiečių minčių į L. Poškos pastebėjimą. 

*Šios rubrikos nerekomenduojama skaityti susipykusiems su humoro jausmu ar stokojantiems fantazijos, nes nieko rimto čia tikrai nerasite, Spyglio humoras iš viso yra sunkiai suprantamas, juodas ir kandus. Rimtų dalykų ieškokite visose kitose „Atviros Klaipėdos” rubrikose.

Žymos: | | | | | | | |

Komentarai (2):

Atsakymai į “Nelaisvės partija*”: 2

  1. Artiomas parašė:

    Ar nelaisvė yra tik neapykantos įstatyme? Nelaisvi ir raudoni arba lobistais tapo, nes atidirbineja grupei žmonių. Čia liberalai vieningi, kai kalbama apie nuskriaustųjų seksualinių mažumų grupę, kai buvo pateiktas Partnerystės istatymas.

  2. Jons parašė:

    Abu vienas kito verti. Marčiauskas lygiai taip pat peržengia ribas partinėje propagandinėje kovoje būdamas LRLS nariu ir tokiais purvinais būdais kovodamas su konkuruojančiais kitais liberalais.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. IP adresas bus rodomas viešai. Būtini laukeliai pažymėti * ženklu.

Pranešti apie klaidą

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.

PANAŠŪS STRAIPSNIAI

Spyglys

Klaipėdos valdžios mobingas verčia girtuokliauti?*

Per metus net trys Klaipėdos miesto viešojo sektoriaus vadovės turėjo atsisveikinti su valdiškomis pareigomis dėl nederamų santykių su alkoholiu.  Pirmoji ...
2024-05-25
Skaityti daugiau

Spyglys

Reorganizaciją pradėjo nuo Transporto skyriaus vedėjo*

Prasidėjo… Nors Klaipėdos savivaldybės reorganizacija dar neprasidėjo, Transporto skyriaus vedėjas jau pažemintas pareigose. Nors savivaldybės interneto puslapyje tebeskelbiama, kad Rimantas ...
2024-05-24
Skaityti daugiau

Spyglys

Tapęs taksistu ėmė gerintis Gintarui Neniškiui*

Spyglys trečiadienį dar kartą įsitikino, kaip žmogui keistis niekada nevėlu. Tai pademonstravo ne kas kitas, o jo mylimiausias deputatas Vidmantas ...
2024-05-22
Skaityti daugiauPin It on Pinterest

Share This