P0

Verslas

„LiMA DAY KLAIPĖDA‘21“: kaip marketingas padeda verslui augti

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2021-06-15


Šį ketvirtadienį, birželio 17-ąją, Klaipėdoje, Kultūros fabrike, ir internetu vyks verslo ir marketingo konferencija „LiMA DAY KLAIPĖDA‘21“, kurioje savo patirtimi dalinsis 15 profesionalų iš Lietuvos. Šių metų konferencijos pagrindinė tema – marketingas verslo augimui.

Pasak Lietuvos marketingo asociacijos (LiMA) direktorės Alvydės Palaimaitės, besikeičiančioje aplinkoje marketingo departamentas įvairiose įmonėse vis dažniau užima strategiškai svarbią rolę organizacijos valdymui, vartotojų patirties gerinimui ir viso verslo augimui.

„Norint atitikti klientų lūkesčius, reikia efektyviai organizuoti pardavimo procesus, suprasti klientų norus ir poreikius bei sėkmingai valdyti prekės ženklus. Tik strateginis požiūris į produktą, klientą ir verslo augimą bei bendradarbiavimas gali užtikrinti tvarų verslo augimą. Būtent tai lėmė šių metų konferencijos temą“, – pranešime cituojama A. Palaimaitė.

Visą dieną truksiančios konferencijos metu 15 pranešėjų dalinsis įžvalgomis apie efektyvų marketingą ir pardavimas ir sėkmingais verslo augimo pavyzdžiais. Šiemet „LiMA DAY KLAIPĖDA‘21“ bus kalbama apie tai, kokios marketingo strategijos spartina verslo plėtrą, kokie marketingo veiksmai skatina pardavimus, kaip ieškoti naujų pardavimų kanalų ir kaip tvarus požiūris ir bendradarbiavimas gali užtikrinti ilgalaikius rezultatus.

Mintimis, patirtimi ir idėjomis dalysis „Interactio“ bendraįkūrėjas ir vadovas Henrikas Urbonas, „Autoriai“ įkūrėja ir vadovė Giedrė Ona Šileikytė, „Marketologai“ direktorius ir konsultantas dr. Donatas Jonikas, „Kilo Health“ bendraįkūrėjas ir vadovas Tadas Burgaila, integruotos komunikacijos agentūros „co:agency“ partnerė Rūta Diržanauskaitė, ISM Vadybos ir ekonomikos universiteto docentė dr. Lineta Ramonienė, „10 Tiltų“ įkūrėja Aušra Pacevičiūtė, LiMA Klaipėda tarybos pirmininkė Indrė Razbadauskaitė-Venskė, „Primus“ partnerė advokatė Giedrė Dailidėnaitė, Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcijos rinkodaros skyriaus vadovė Dalia Gun, „Stand Up“ įkūrėja ir kūrybos vadovė Inesa Budginė, „NFQ.email“ komandos vadovas Matas Pocius, „We Are Marketing“ partneris Julius Kaknevičius, „SuperYou“ vadovas Mindaugas Lataitis ir „SuperYou“ verslo vystymo vadovė Gintarė Surgutanovienė.

Renginyje dalyvauti gyvai bus galima tik turint birželio 17 d. galiojantį galimybių pasą. Konferencija taip pat bus transliuojama internetu. LiMA nariams dalyvavimas internetu – nemokamas.


  2021-06-15

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt