P0

Transportas

Daugėja keliaujančių autobusais

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2021-06-16


Didžiausia Vakarų Lietuvoje keleivinio transporto bendrovė Klaipėdos autobusų parkas (KAP) skelbia, jog po daugiau nei metus trukusio karantino grįžta į įprastą darbo grafiką – atnaujinami tarpmiestiniai, priemiestiniai maršrutai, daugėja rezervacijų užsakomiesiems reisams.

Portalo archyvo nuotr.

„Nepaisant koronaviruso pandemijos, kelionės mūsų bendrovės autobusais buvo ir išlieka saugios. Kaip patvirtina oficiali statistika, per daugiau nei metus autobusuose neturėjome nė vieno su COVID-19 susijusio incidento, kelionių metu neužsikrėtė nė vienas mūsų keleivis“, – pranešime cituojamas Vaidas Ramanauskas, KAP generalinis direktorius.

Pasak jo, KAP ir toliau laikosi visų numatytų saugumo priemonių: dezinfekuoja autobusų salonus, išlaiko nustatytus atstumus tarp keleivių, vairuotojai ir keleiviai privalo dėvėti kaukes, dezinfekuoti rankas.

Pastebima, kad nepaisant visus metus galiojusių ir vis dar galiojančių apribojimų, nuo birželio pradžios keliaujančiųjų autobusais akivaizdžiai daugėja.

Kone po metų pertraukos išaugo poreikis užsakomiesiems reisams – kelionės turistinės klasės autobusais po Lietuvą ir į užsienį visada būdavo KAP vasaros sezono verslas. Šiuo metu pagrindiniais užsakovais yra meno kolektyvai, sportininkų komandos, vestuvių ir kitų renginių organizatoriai. Turizmo sektoriaus atstovai kol kas kelionių nerezervuoja, bet teiraujasi kainų ir derasi dėl bendradarbiavimo galimybių.

„Kelionių agentūros nekantriai laukia žinių apie atsiveriančias sienas iš Europos šalių, ką tik gavome patvirtinimą, kad galime vežti keleivius į Lenkiją“, – sakė V. Ramanauskas.

Kaip ir ankstesniais metais, KAP laimėjo „Lietuvos geležinkelių“ pavėžėjimo paslaugos konkursą maršrutams į Palangą, Neringą, Karklę, kai traukinio bilietą į pajūrio kurortus įsigiję keleiviai nuo Kretingos ar Klaipėdos autobusu nuvežami iki pasirinktos poilsiavietės.

Atnaujintas ir susisiekimas visais KAP aptarnaujamais tarpmiestiniais bei priemiesčio maršrutais.

„Stebime rinką ir prisitaikome prie situacijos: kur išaugo keleivių srautai – paleidžiame didžiuosius autobusus, kur keleivių nėra – koreguojame važiavimo dažnumą. Dar kitur išlaikome socialiai atsakingos įmonė statusą: pavyzdžiui, reisas iš Utenos į Klaipėdą padengia tik tiesiogines išlaidas, bet jis vienintelis, leidžiantis aukštaičiams tiesiogiai atvykti į pajūrį“, – sako KAP vadovas.


  Transporto straipsnių vidus kompas

  2021-06-16

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieną mėnesį skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt