P0

Uostas ir jūra

Uosto direkcija skelbia konkursą „Inovatyvus sprendimas“.

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2021-06-17


Klaipėdos uoste dirbančios krovos, laivų statybos, logistikos, ekspedijavimo ir kitos įmonės kviečiamos pristatyti kuriamas naujausias technologijas ir sprendimus – trisdešimties metų veiklos jubiliejų mininti Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcija skelbia konkursą „Inovatyvus sprendimas“.

„Prisimenant uostą prieš 30 metų, jo varomoji jėga buvo fizinis darbas – ne tik prie dažno krovinio turėjo tiesiogiai prisiliesti dokininko rankos, bet ir dokumentą ar informaciją turėjo lydėti žmogus. Krovos, laivų statybos procesai, laivų eismas didžiąja dalimi buvo valdomi rankiniu būdu. Per šį sąlyginai trumpą laikotarpį uostas yra pasikeitęs iš esmės – labiausiai dėl jame dirbančių žmonių išradingumo, galvotumo, akiračio plėtros ir smalsumo. Tuo didžiuodamiesi ir tai skatindami norime ištraukti į žinomumo šviesą pačius geriausius inovatyvius sprendimus ir jų kūrėjus apdovanoti“, – pranešime cituojamas Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcijos generalinis direktorius Algis Latakas.

Vienas iš konkurso tikslų yra parodyti uoste kuriamas naujausias technologijas ir paskatinti pažangių idėjų generavimą, inovatyvių produktų ir paslaugų vystymą.

Konkursui pateiktos paraiškos bus vertinamos pagal idėjos išskirtinumą, jos galimą naują pritaikymą, technologijos konkurencinį pranašumą. Taip pat bus atsižvelgiama, kaip pritaikomi moksliniai rezultatai, ar naujas sprendimas skatina naujų rinkų kūrimąsi ir kt. kriterijus.


  2021-06-17

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3C, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt