P0

Švietimas

Pagaliau suremontuota „Žaliakalnio“ gimnazija

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2021-06-21


Į atnaujintą Klaipėdos „Žaliakalnio“ gimnaziją jau grįžta mokiniai – čia vyksta egzaminų sesija, organizuojami kiti užsiėmimai. Mokykla atnaujinta iš pagrindų – suremontuoti kabinetai, koridoriai, laiptinės, sanitariniai mazgai, valgykla, atnaujintos vėdinimo, šildymo ir elektros sistemos, pastatas pritaikytas žmonėms su negalia.

„Tai ilgokai lauktas įvykis. Remonto procesas nebuvo lengvas ir sklandus, tačiau dabar darbai baigti ir mokyklos bendruomenė pagaliau galį grįžti į savo namus. Tikiuosi, kad rezultatas pateisins lūkesčius, o ateinančiais mokslo metais pandemija nesutrukdys moksleiviams mokytis atnaujintose klasėse“, – pranešime spaudai pažymi Klaipėdos savivaldybės administracijos direktorius Gintaras Neniškis.

Vidaus patalpų remontas gimnazijoje pradėtas 2019 metų vasarą. Kol vyko darbai, „Žaliakalnio“ bendruomenė mokėsi Klaipėdos suaugusiųjų gimnazijos patalpose, vėliau dėl pandemijos ugdymo procesas buvo organizuojamas nuotoliniu būdu. Pabaigus sutvarkyti vidaus patalpas, netrukus bus baigta sutvarkyti ir gimnazijos aplinka.

Mokyklos atnaujinimo darbus užbaigė UAB „Klaipėdos apdaila“. Atlikus viešųjų pirkimų procedūras šiai bendrovei remontą pratęsti patikėta po to, kai dėl vėluojančių darbų buvo nutraukta sutartis su pirmuoju rangovu – UAB „Išskirtinio būsto statyba“.


  2021-06-21

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt