P0

Politikų tribūna

Konservatoriai diržų neverš (5)

Audrius Petrošius, Seimo narys
2021-06-22


Man labai smagu pranešti, kad tikslinant valstybės biudžetą ženkliai didėja finansavimas Klaipėdos miestui, kuriam teko bene didžiausia suma tarp visų Lietuvos savivaldybių – dar šiemet miesto biudžetą papildys papildomi ir neplanuoti 8,232 mln. eurų.

Dabar kamuolys Klaipėdos m. savivaldybės administracijos rankose, todėl noriu nuoširdžiai tikėti, kad administracija yra pasirengusi pinigus panaudoti geriausiu įmanomu būdu, įgyvendinant projektus, labiausiai tenkinančius klaipėdiečių interesus, ir kad pasibaigus metams neteks gailėtis, kad pritrūkome pinigų svarbiausiems poreikiams. Tai atsakinga ir nelengva užduotis, todėl linkiu savivaldybės vadovybei kuo didžiausios fantazijos ir išmonės „leidžiant pinigus“ – esu tikras, jie bus panaudoti protingai.

Beje, itin smagu ir tai, kad Šilutės rajono savivaldybei biudžeto tikslinimo metu buvo skirti papildomi 1,9 mln. eurų. Turėjau ne vieną šio krašto TS-LKD komandos inicijuotą susitikimą su savivaldybės teritorijoje dirbančiais seniūnais ir gyventojais, išgirdau nemažai lūkesčių ir problemų, taigi, papildomas finansavimas tikrai gali būti paskata jų sprendimui ir stipresniam proveržiui, įgyvendinant projektus, kuriems stigo pinigų. Mes davėme įrankį, dabar tai jau Jūsų valdančiųjų atsakomybė.

Kadangi antikonservatoriška retorika yra mėgstama tam tikrų visuomenės grupių, norisi paklausti, ar ir šiuo atveju valdžia bloga ir viskas neteisinga? Gal nėra tas gyvenimas toks jau blogas? Tikiuosi, savo energiją šįkart nukreipsite savivaldų veiklos kontrolei!


  2021-06-22

  5 komentarai “Konservatoriai diržų neverš”

  1. AvatarJambas (IP: 78.61.179.125)

   Patrupino ir užčiaupė kelis, kuriems “pritrūko pinigų”, deja, “Valdančiajam politiniam elitui nereikia nei referendumų, nei demokratijos” (skait. Respublikoje).

  2. AvatarAnonimas (IP: 86.100.19.206)
  3. AvatarAnonimas (IP: 84.15.191.108)

   Ir Klaipėdos savivaldybė metų gale sėkmingai grąžins nepanaudotas lėšas, nes neįstengia jų įsisavinti, kaip ir kasmet

  4. AvatarVisi projektai (IP: 90.131.46.2)

   1.pinigu plovyklos
   2.projektu dauguma žalingi gamtai, prieštarauja ES žaliajam kursui
   3.vykdomi prieš žmonių vali
   4.tai konservai sau padidino suma ką plaus…….

  5. Avatarjau suveržė (IP: 86.100.161.157)

   o gal apie infliaciją ką parašysi?

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3C, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt