P0

Švietimas

Įvertinta Klaipėdos valstybinės kolegijos kokybės vadybos sistema

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2021-07-15


Klaipėdos valstybinės kolegijos kokybės vadybos sistema trečią kartą sertifikuota trejų metų ciklui, patvirtinant jos atitiktį ISO 9001:2015 vadybos sistemos standarto reikalavimams.

„Toks įvertinimas rodo kad, kolegija sėkmingai atliepia dinamišką, kompleksinį organizacijos konteksto turinį, siekdama organizacijos judrumo ir atsparumo, skatina pokyčius organizacijoje. O vykdydama studijas, taikomąją mokslo veiklą, suaugusiųjų mokymą ir švietimą bei konsultavimą patenkina ne tik svarbių suinteresuotųjų šalių poreikius bei lūkesčius, bet ir inicijuoja pokyčius regione ir visoje šalyje“, – pranešime cituojama Klaipėdos valstybinės kolegijos Kokybės centro vadovė Gitana Tauraitė-Janušauskienė.

Švietimo vidus

Klaipėdos valstybinės kolegijos veiklos rezultatai daugelį metų iš eilės vertinami U_Multirank aukštųjų mokyklų vertinimo reitinge. Ypač gerai kolegija vertinama įsipareigojimo regionui aspektu: pagal studentų atliekamas praktikas, kolegijos absolventų įsidarbinimo rodiklius Vidurio ir Vakarų Lietuvos regione – apie 88 procentai darbdavių teigiamai vertina kolegijos absolventų pasirengimą darbo rinkai.

Per šiuos mokslo metus Klaipėdos valstybinėje kolegijoje aukštąjį išsilavinimą įgijo beveik 700 studentų. Profesinio bakalauro diplomai įteikti 185 Technologijų fakulteto, 252 Verslo fakulteto ir 255 Sveikatos mokslų fakulteto absolventams.

Už profesionaliai parengtus baigiamuosius darbus, nagrinėjančius aktualią Klaipėdos miesto ir viso Vidurio bei Vakarų regiono problematiką verslo įmonės ir regiono savivaldybės kolegijos absolventams skyrė per 30 padėkų ir skatinamųjų stipendijų.

„Nevažiuokite į jokius užsienius, darbo Lietuvoje tikrai yra, darbuotojų trūksta, visi darbdaviai jūsų laukia. Gavus diplomą jau nebereikės atsakinėti prieš dėstytojus, reikės atsakinėti patiems prieš save, ir patikinu, tai tikrai nėra lengviau“, – sveikindamas kolegijos absolventus kalbėjo Klaipėdos pramonininkų asociacijos prezidentas Edigijus Mockus.

Pagal daugiamečius duomenis, iš karto po studijų įsidarbina 87 proc. Klaipėdos valstybinės kolegijos absolventų.


  2021-07-15

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt