Įvertinta Klaipėdos valstybinės kolegijos kokybės vadybos sistema

Švietimas

Klaipėdos valstybinės kolegijos kokybės vadybos sistema trečią kartą sertifikuota trejų metų ciklui, patvirtinant jos atitiktį ISO 9001:2015 vadybos sistemos standarto reikalavimams.

„Toks įvertinimas rodo kad, kolegija sėkmingai atliepia dinamišką, kompleksinį organizacijos konteksto turinį, siekdama organizacijos judrumo ir atsparumo, skatina pokyčius organizacijoje. O vykdydama studijas, taikomąją mokslo veiklą, suaugusiųjų mokymą ir švietimą bei konsultavimą patenkina ne tik svarbių suinteresuotųjų šalių poreikius bei lūkesčius, bet ir inicijuoja pokyčius regione ir visoje šalyje“, – pranešime cituojama Klaipėdos valstybinės kolegijos Kokybės centro vadovė Gitana Tauraitė-Janušauskienė.

Klaipėdos valstybinės kolegijos veiklos rezultatai daugelį metų iš eilės vertinami U_Multirank aukštųjų mokyklų vertinimo reitinge. Ypač gerai kolegija vertinama įsipareigojimo regionui aspektu: pagal studentų atliekamas praktikas, kolegijos absolventų įsidarbinimo rodiklius Vidurio ir Vakarų Lietuvos regione – apie 88 procentai darbdavių teigiamai vertina kolegijos absolventų pasirengimą darbo rinkai.

Per šiuos mokslo metus Klaipėdos valstybinėje kolegijoje aukštąjį išsilavinimą įgijo beveik 700 studentų. Profesinio bakalauro diplomai įteikti 185 Technologijų fakulteto, 252 Verslo fakulteto ir 255 Sveikatos mokslų fakulteto absolventams.

Už profesionaliai parengtus baigiamuosius darbus, nagrinėjančius aktualią Klaipėdos miesto ir viso Vidurio bei Vakarų regiono problematiką verslo įmonės ir regiono savivaldybės kolegijos absolventams skyrė per 30 padėkų ir skatinamųjų stipendijų.

„Nevažiuokite į jokius užsienius, darbo Lietuvoje tikrai yra, darbuotojų trūksta, visi darbdaviai jūsų laukia. Gavus diplomą jau nebereikės atsakinėti prieš dėstytojus, reikės atsakinėti patiems prieš save, ir patikinu, tai tikrai nėra lengviau“, – sveikindamas kolegijos absolventus kalbėjo Klaipėdos pramonininkų asociacijos prezidentas Edigijus Mockus.

Pagal daugiamečius duomenis, iš karto po studijų įsidarbina 87 proc. Klaipėdos valstybinės kolegijos absolventų.

0 Comments

Submit a Comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. IP adresas bus rodomas viešai. Būtini laukeliai pažymėti * ženklu.

Pranešti klaidą
Please enable JavaScript in your browser to complete this form.

PANAŠŪS STRAIPSNIAI

Sveikata

Parengė naują akušerijos studijų programą

Klaipėdos universiteto ligoninės medikai savo įgytas žinias, patirtį ir įgūdžius pritaiko formuojant naujas studijų programas aukštojo mokslo įstaigose. Akušerijos-ginekologijos klinikos ...
2024-03-18
Skaityti daugiau

Švietimas

Ministerijos stipendijos - ir studijuojantiems Klaipėdoje

Ekonomikos ir inovacijų ministrės Aušrinės Armonaitės įsakymu skirta 260 stipendijų studentams, įstojusiems į valstybės finansuojamas STEM (informatikos, inžinerijos, matematikos) studijų ...
2023-11-06
Skaityti daugiau

Švietimas

Kolegijų studentus supažindino su policininko profesija

Spalio mėnesį Klaipėdos apskrities bei miesto policijos pareigūnai dalyvavo uostamiesčio Socialinių mokslų ir Klaipėdos valstybinės kolegijų organizuotose karjeros kontaktų mugėse, ...
2023-10-19
Skaityti daugiau

PARAMA

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos” žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja – paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai” sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

ATVIRI DOKUMENTAI

VšĮ „Klaipėda atvirai” kiekvieną mėnesį skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat – detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai” dalininkų sąrašą.

Susipažinti su dokumentais.

INFORMACIJA

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Puslapio taisyklės.

Redakcijos tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt

Pin It on Pinterest

Share This