P0

Kriminalai ir nelaimės

Siūlomas kyšis įklampino vairuotoją iš Baltarusijos

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2021-07-15


Klaipėdos teritorinės muitinės Mobiliųjų grupių posto pareigūnai kartu su kolegomis iš Muitinės departamento Imuniteto tarnybos kelyje Klaipėda- Liepoja muitiniam tikrinimui sustabdė vilkiką su puspriekabe, kurį vairavo Baltarusijos pilietis.

Tikrinimo metu buvo nustatyta, kad vairuotojas tarp asmeninių daiktų gabeno 5 litrus degtinės ir viskio be banderolių. Šioms prekėms privalomų mokesčių sumokėjimą patvirtinančių dokumentų vairuotojas nepateikė. Be to, aptikta, kad vilkiko puspriekabė nėra tinkamai užplombuota.

Nustačius minėtus pažeidimus, vairuotojas kreipėsi į pareigūnus, teigdamas norįs „duoti grašių“. Pareigūnui patikslinus, už ką, vairuotojas atsakė besitikintis, kad nebus forminamas administracinis pažeidimas dėl alkoholio gabenimo. Nors muitinės pareigūnas nurodė vairuotojui parašyti paaiškinimą dėl neužfiksuotos plombos ir gabenamo alkoholio, vairuotojo būta atkaklaus – net po įspėjimo apie gresiančią atsakomybę dėl kyšio siūlymo jis dar keletą kartų muitininkui pasiūlė materialiai atsilyginti, kad šis nefiksuotų pažeidimų. Pareigūnas informaciją apie įvykį perdavė Muitinės kriminalinės tarnybos Klaipėdos skyriui.

Dabar baltarusiui ne tik teks susimokėti administracinę baudą, bet ir atsakyti baudžiamąja tvarka dėl papirkimo. Už tai gresia bauda arba laisvės apribojimas, arba areštas.


  2021-07-15

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3C, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt