P0

Svarbu, Verslas

V. Karmanovas: „Turgaus halė atitinka higienos normas”(papildyta) (3)

Palmira Martinkienė

Palmira Mart
2021-07-21


Kol Klaipėdos politikai sprendžia, ką daryti su Senuoju turgumi, bei kol vyksta turgavietės rekonstrukcija, klaipėdietė skundžiasi jos halėje vyraujančiu esą nepakeliamu karščiu ir kaltina turgavietės vadovą nesirūpinant prekeivių sveikata. Pastarasis tvirtina, jog moteris gerokai sutirština spalvas.

Martyno Vainoriaus nuotr.

„Dažnai lankausi Senajame turguje, pažįstu daugelį ten prekiaujančių darbščių žmonių, man jų labai gaila, nes jie baigia uždusti nuo karščio. Halėj sugedo kondicionierius, jo niekas nepataiso ir naujo nepastato. Suprantu, kad vyksta turgaus rekonstrukcija, bet halė tai veikia, žmonėms joje dirbti reikia, o jie turgaus vadovybei visai nerūpi. Migrantais pas mus labiau rūpinamasi nei savais”, – susisiekusi su „Atvira Klaipėda” žodžių į vatą nevyniojo klaipėdietė Rasa. Jos teigimu, prekeiviai esą patys skųstis bijo, jai išsako savo bėdas ir prašo pagalbos.

Tuo metu laikinasis Senojo turgus vadovas Viačeslavas Karmanovas teigė apgailestaujantis, jog klaipėdietė šiek tiek gudrauja, situaciją piešdama sutirštintomis spalvomis.

„Halėje buvo du kondicionieriai, vienas iš tiesų sugedo, bet kitas veikia. Patalpos nuolat yra vėdinamos, rytais nuo 6 iki 9 val. atidarome visus langus, nėra tragiška situacija. Per karščius halėje būdavo apie 25-26 laipsnius, tai atitinka higienos normas, prekiauti galima, temperatūrai esant iki 28 laipsnių, tiek nė karto nėra buvę, o dabar, kai lauke atvėso, temperatūra dar gerokai žemesnė, tikrai nėra prasta ten situacija”, – sakė laikinasis Senojo turgaus vadovas.

Jo teigimu, sugedusio kondicionieriaus taisyti nebeapsimoka, kadangi paaiškėjo, jog būtina pilna kondicionavimo sistemos rekonstrukcija, į kurią reiktų investuoti apie 75 tūkst. eurų, o turgus šiuo metu nepajėgus to padaryti.

„Mes ir taip jau daug investavome, pagerinome žmonėms darbo sąlygas, visus mėsininkus įspėjom, o kai ką nors pagerini, žmonės tada nori, kad būtų dar geriau”, – kalbėjo V. Karmanovas.

Jo teigimu, situacija iš esmės pasikeis, pabaigus turgavietės rekonstrukciją, nes po jos numatyta rekonstruoti ir senąją halę.

Verslo straipsnių visus kompas

„Atvirai Klaipėdai” paskelbus šią publikaciją, V. Karmanovas atsiuntė nuotrauką, įrodančią, kokia temperatūra halėje yra šiuo metu.


  2021-07-21

  3 komentarai “V. Karmanovas: „Turgaus halė atitinka higienos normas”(papildyta)”

  1. AvatarMoteris su spuogu (IP: 78.63.43.163)

   O as siulyciau prijungti prie autobuso parko, praktikos jau turime kai pelningai veikiancia imone praryti pagal uzsakyma, ane martynai?

  2. AvatarT (IP: 86.100.133.193)

   Autobusuose 50 karščio, ir nieko, merui px.

  3. AvatarMatyt (IP: 88.119.136.56)

   Nesąmonė kažkokia, kam reikalingas šis turgus savivaldybei, lai parduoda akcijas ir atėjęs investuotojas viską sutvarkys !

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3C, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt