P0

Vasara

Pagerino sąlygas Melnragės moterų paplūdimio lankytojoms

Palmira Martinkienė

Palmira Mart
2021-07-26


„Atvirai Klaipėdai” paskelbus klaipėdietės nusiskundimą, jog Melnragės moterų paplūdimyje nėra tualetų, Miesto tvarkymo skyriaus patarėja Irena Nachčiunova tada tvirtino esą du biotualetai yra prie įėjimo į moterų paplūdimį.

Visgi publikaciją komentavusios moterys nepasidavė, teigdamos, jog minėti tualetai yra prie įėjimo į bendrą paplūdimį, o moterims, ypač vyresnėms, iki jų tenka klampoti nemenką galiuką.

Po „Atviros Klaipėdos” publikacijos dar vienas biotualetas buvo pastatytas jau ir prie pagrindinio įėjimo į moterų paplūdimį, pačiame Kopų g. gale. Skaitytojos nuotr.

„Šis biotualetas stovi šalia bendro paplūdimio ir yra gyvenamo kvartalo prieigose. Atstumas nuo tualeto iki moterų pliažo yra pakankamai didelis ir visai ne pakeliui. Moterų paplūdimys neturi ne tik tualeto, nes įtariu, kad miesto valdžia mano, kad moterys fiziologiškai nesišlapina, bet per visą pliažą yra tik viena šiukšlinė ir vienas suoliukas, kurie ribojasi su bendru pliažu. Na, šiukšles galima panėšėti iki konteinerio, senjorės gal kaip nors susiraitys pasėdėti ant smėlio, bet ką daryti, kai šaukia gamta. Tai eiti tiesiai į gamtą! Baisu! Belieka paprašyti, kad miesto tvarkymo skyrius surankiotų kopų prieigose tualetines šiukšles”, – po publikacija parašė Aida.

Tuo metu klaipėdiete pasivadinus moteris teigė, jog trūksta nuorodos, kur šie biotualetai randasi, tad dauguma moterų net nežino apie jų egzistavimą.

Galiausiai paaiškėjo, jog neilgai trukus po pirmosios „Atviros Klaipėdos” publikacijos dar vienas biotualetas buvo pastatytas jau ir prie pagrindinio įėjimo į moterų paplūdimį, pačiame Kopų g. gale.

Pasirodo, jog šioje vietoje savivaldybės atstovams pastatyti tualetą nurodė „Klaipėdos paplūdimų” atsakingi darbuotojai.

O tai iliustruojančią nuotrauką portalui, pasidžiaugusi pasiektu rezultatu, atsiuntė ta pati klaipėdietė, kurios skundas ir privertė pagerinti situaciją moterims, lankančioms Melnragės paplūdimį.

„Gal po antro straipsnio ir daugiau šiukšlių dėžių bei suoliukų moterų pliaže atsiras?” – prie nuotraukos komentarą pridėjo klaipėdietė.


  2021-07-26

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt