P0

Kriminalai ir nelaimės

Per Jūros šventę – ne tik smulkios vagystės (papildyta)

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2021-07-27


Įprastai Jūros šventės metu aktyviai darbuojasi kišenvagiai, nuo kurių nukentėję žmonės ne visi kreipiasi į pareigūnus. Gal dėl to policijoje sulaukta vos kelių panašaus pobūdžio pranešimų.

60- metė moteris pranešė, kad penktadienį apie 14.30 val Danės g. iš jos rankinės dingo piniginė, kurioje buvo apie 22 eurai, dokumentai, banko kortelė.

Martyno Vainoriaus nuotr.

Tuo metu ankstyvą šeštadienio rytą, apie 5.38 val. Tiltų g.–Turgaus g. sankryžoje pastebėta, kad, prapjovus prekyvietės palapinę, iš jos pavogta konditerijos gaminių. Žala – apie 500 eurų.

Dar didesnių nuostolių patyrė 26 metų vaikinas. Penktadienį apie 15 val. jis pastebėjo, jog iš daugiabučio kiemo Sportininkų g. dingo motociklas „Honda”, kurio vertė – 2000 eurų.

Per šventę netrūko ir konfliktų, kurie įprastai kyla tarp alkoholio padauginusių asmenų. Vienas vyras buvo apiplėštas.

Ankstyvą penktadienio rytą, apie 4 val., Taikos pr. prie baro įvykus muštynėms nukentėjo 33 ir 37 metų vyrai. Pastarasis perduotas medikams.

Tuo metu į policiją šeštadienį kreipęsis 30- metis pranešė, jog apie 7.50 val. Tiltų g. prie baro jį sumušė nepažįstamas asmuo. Įvykio vietoje sulaikytas 27 metų įtariamasis.

Nukentėjusysis po medikų apžiūros ligoninėje gydomas ambulatoriškai.

Dar vienas vyras buvo užpultas Klaipėdos senamiestyje sekmadienio vakare. 50- metį vyrą apie 23 val. užpuolę keli asmenys pargriovė ant žemės ir sumušė. Ištrūkęs ir pabėgęs nukentėjusysis pastebėjo, kad iš šortų kišenės dingo mobiliojo ryšio telefonas „Samsung Galaxy A5“ ir piniginė, kurioje buvo asmens dokumentai, mokėjimo kortelė ir apie 150 eurų. Iš viso jis patyrė 650 eurų žalą.

Dėl šio fakto policija pradėjo tyrimą dėl plėšimo.


  2021-07-27

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt